Górnovia Górno – Unia Nowa Sarzyna 0:3 (0:1)
bramki: D. Łoin (2.), Hanejko (51.), J. Kostek (90.)

Górnovia: Kutyła – Kida, P. Piersiak, H. Słonina, Dudzik, Chorzępa (62. Krzyśka), Bizior, M. Słonina, K. Piersiak, Skowron, Członka (69. Wąsik)

Unia: Szczęch – Gnatek (60. Śliwa), Kostyra, Przepłata (85. Dec), Iskra, Hanejko, Łoin (60. Kucz), Neverov (80. B. Karwacki), W. Karwacki (60. Leja), Wilkos (60. Kostek), Madej (85. Kiełbowicz).

Po remisie na inaugurację, Unici wybrali się po pierwsze zwycięstwo do Górna. Sprawę ułatwiła szybko zdobyta bramka, bo już w 2. minucie Dariusz Łoin pokonał bramkarza gospodarzy. Wynik 1:0 utrzymał się już do końca pierwszej połowy, choć było kilka okazji do podwyższenia prowadzenia. Kilka minut po zmianie stron, Kostyra zagrał długą piłkę do Hanejki, a jeden z zawodników gospodarzy interweniował pechowo i skierował piłkę do własnej bramki. Arbiter spotkania zaliczył jednak trafienie naszemu pomocnikowi. Drugi gol nieco uspokoił czerwono-biało-niebieskich, którzy kontrolowali przebieg wydarzeń, a w samej końcówce postawili kropkę nad „i”, zdobywając trzecią bramkę. Jej autorem był wprowadzony w drugiej połowie na plac gry Jakub Kostek.