Transdźwig górą. Trampkarze mistrzem jesieni

W ostatnim meczu na własnym stadionie piłkarze Unii musieli uznać wyższość faworyzowanej drużyny Transdźwigu, choć w tym spotkaniu pokazali się z dobrej strony, zostawiając na murawie sporo zdrowia. Zadecydowały błędy w obronie. Po 20. minutach goście prowadzili już 2:0, ale dzięki dwóm trafieniom Karwackiego do przerwy mieliśmy remis. Po zmianie stron odskoczył Transdźwig, a pomogły mu w tym dwie bramki doświadczonego Stąporskiego. Unia mogła złapać kontakt w 83. minucie, ale Półtorak trafił w poprzeczkę. Kilka minut później uderzenie Gnatka z wolnego odbił bramkarz, a Karwacki przytomnie to wykorzystał, pakując piłkę do siatki. Unici ruszyli do przodu, mając nadzieję na remis, niestety szybko zostali skarceni. Trampkarze Unii zremisowali 1:1 z Wisłokiem Strzyżów i zostali mistrzami jesieni w grupie 4 C1 z dorobkiem 30 punktów.

Unia Nowa Sarzyna – Transdźwig Stale 3:6 (2:2)

bramki: Wojciech Karwacki (25., 45., 88.) – Jan Kret (15.), Bartosz Madeja (20.), Przemysław Stąporski (64., 74., 90.), Maciej Kiliański (89.)

Unia: Kolano – Kostyra, Weremiński, Węglarz, P. Kusy, M. Kusy (75. Jasiński), Gnatek, Hanejko, Kucz, W. Karwacki, D. Półtorak.

Transdźwig: Biało – Borkowski (46. Avetisyan), Franus (85. Pyszczek), Kiliański, Kret, Madeja, Misiak, Nurzyński (70. Horodeński), Skrezk, Stala, Stąporski.