Juniorzy pokonali lidera na wyjeździe

KS Trenera Kościelskiego – Unia Nowa Sarzyna 3:4
bramki: Drozd (24.), Smutek (67.), Drozd (90.) – Hanejko (35.), Hanejko (50.), Hanejko (52.), Kamiński (80.)

Zwycięstwem 4:3 zakończył się mecz drużyny juniorów z KS Trenera Łukasza Kościelskiego. Zawody rozegrane 4 maja 2022 roku na obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli mogły się podobać. Gospodarze obieli prowadzenie w 24. minucie, ale hattrick Piotra Hanejki odwrócił losy tej rywalizacji. Rywale zdobyli bramkę kontaktową w 67. min, ale na dziesięć minut przed końcem trafienie Dawida Kamińskiego przesądziło losy tej rywalizacji.

Unia: Węglarz, Karwacki (82. Kiełbowicz), Kostyra, Wejner, M. Kusy (H. Romański), Hanejko (75. D. Kamiński), P. Kusy, Flis, M. Kamiński, Kucz, Stępień.