Komplet punktów w Nowej Dębie

Stal Nowa Dęba – Unia Nowa Sarzyna 1:3 (0:1)
bramki: 0:1 Eryk Sarzyński (42.), 1:1 Kamil Serafin (62.), 1:2 Wojciech Filip (74.), 1:3 Krystian Błajda (89.)

Stal: Furtak – Styka, Serafin, Olech, Kotrych, Dudek, Ciach (88. Głowacki), Zaskalski, Zalewski (68. Wilk), Mokrzycki, Zieliński.

Unia: Gnatek – Wośko, Jandziński, Wiatr (78. Gnidec) – Grześkiewicz, Łoin, Madej (89. Karwacki), Iskra, Kępa (64. Filip), Sarzyński, Błajda.

W środowe, późne popołudnie piłkarze Unii sięgnęli po kolejne, jedenaste już zwycięstwo w rundzie wiosennej. Do przerwy czerwono-biało-niebiescy prowadzili po trafieniu Eryka Sarzyńskiego, dla którego była to już 13 bramka wiosną, co daje mu średnią bramka na mecz. W 62. minucie zaskoczyli gospodarze, kiedy to Kamil Serafin wyrównał stan rywalizacji. Na szczęście po dziesięciu minutach przebywania na boisku, Wojciech Filip pokonał Furtaka i Unici znów mogli cieszyć się z prowadzenia. Kropkę nad „i” postawił tuż przed końcem Krystian Błajda, który ustalił wynik meczu na 3:1 dla swojego zespołu. „Krycha” został tym samym najskuteczniejszym strzelcem Unii, bo z 19 bramkami, wyprzedza o jedno trafienie kontuzjowanego Artura Łuczaka.