Stal Nowa Dęba – Unia Nowa Sarzyna 2:1 (1:1)
bramki: Kamil Serafin (48.) Vadym Sytnikov (72.) – Wojciech Karwacki (24.)

Stal: Głód – Ciach, Ciździel, Styka, Tereszkiewicz (75. Furtak), Sytnikov, Nowak, Serafin, Dudek (27. Florys), Stochmal (90. Kizior), Mokrzycki (65. Shehadeh).

Unia: Kolano – Małek, Kostyra, Rogowski, Węglarz, Hanejko, Nverov, Iskra (65. Gnatek), Kucz, Madej, Karwacki.

Powalczyli Unici w meczu 25. kolejki, w której zmierzyli się z zespołem z czołówki – Stalą w Nowej Dębie. Czerowno-biało-niebiescy wyszli na prowadzenie w 24. minucie po trafieniu Wojciecha Karwackiego, który wykorzystał podanie Michała Madeja i to Unia zeszła do szatni przy prowadzeniu 1:0. Niestety zaraz po wznowieniu gry w drugiej połowie Stal doprowadziła do wyrównania, a na około kwadrans przed końcem przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Juniorzy: Unia Nowa Sarzyna – Azalia Wola Zarczycka 6:0
bramki: Sebastian Stępień (4x), Bartosz Kucharzak, Hubert Romański
Trampkarze: Unia Nowa Sarzyna – Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1
Młodzicy: Unia Nowa Sarzyna – Advit Łętownia 1:2