Pierwsza porażka w rundzie jesiennej

Stal II Stalowa Wola – Unia Nowa Sarzyna 3:0 (3:0)
bramki: Krystian Żelisko (16.), Bartłomiej Maj (33.), Maciej Wojtak (37.)

Stal II: Knurovsky – Stępniowski, Krajanowski, Hudzik (55. Naslyan), Klepacki, Jakimiuk, Grober, Maj, Wojtak, Żelisko (85. Wojtusik), Grabarz.

Unia: Żuraw – Wośko, Bigas, Gnidec, Wiatr (79. Kępa), Gnatek (55. Iskra), Prykhodko (86. Łoin), Sarzyński, Madej, Błajda, Łuczak (55. Rutyna).

Gorycz pierwszej porażki w sezonie musieli przełknąć piłkarze Unii, którzy ulegli w niedzielne popołudnie rezerwom Stali Stalowa Wola 0:3. Mecz odbywał się na boisku ze sztuczną nawierzchnią, co w lepszej sytuacji stawiało gospodarzy. Podopieczni Sławomira Adamusa rozpoczęli odważnie i już w 16. min wyszli na prowadzenie po bramce Żeliski. Niestety w trzecim kwadransie gry praktycznie przesądzili o losach rywalizacji, dokładając dwa gole, najpierw Maja, a następnie Wojtaka. Po zmianie stron gra Unii wyglądała lepiej, ale nie potrafiła ona zdobyć choćby honorowej bramki pomimo, że gospodarze grali od 63. min w dziesięciu, a od 75. min w dziewięciu. Z tego spotkania musimy wyciągnąć wnioski, bo już za tydzień starcie o podobnej skali trudności – z rezerwami Siarki Tarnobrzeg.

foto: www.stal1938.pl, więcej zdjęć: http://stal1938.pl/aktualnosci/lider-pokonany-okazale-zwyciestwo-stali-ii/

Other Articles

Leave a Reply