Podział punktów w meczu z Jarocinem

Unia Nowa Sarzyna – KS Jarocin 2:2 (2:1)
bramki: Wojciech Karwacki (19.), Kacper Kostyra (23.) – Łukasz Socha (34.), Karol Śnios (90.)

Unia: Kolano – Gnatek, Małek, Kostyra, Rogowski, Hanejko, P. Kusy, Madej, Karwacki (80. Romański), M. Kusy (46. Kucz), Półtorak (80. Filip).

KS Jarocin: Nowak – Drabik, Kobylarz, Muc, Oleksak, Socha, Szpyra, Tarka, Tęcza, Wojtusik (40. Śnios), Zadworny.

Czerwono-biało-niebiescy zdobyli pierwszy punkt w tej rundzie i drugi w sezonie. Wszystko za sprawą remisu 2:2 z KS Jarocin. Znów pozostał jednak niedosyt, bo podopieczni Daniela Kijaka prowadzili już 2:0 po trafieniach Karwackiego i Kostyry. Dwie asysty zanotował w tych sytuacjach Michał Madej. W 34. minucie Socha wykorzystał rzut karny i zdobył bramkę kontaktową dla gości. Po zmianie stron Unici powinni przesądzić losy pojedynku na swoją korzyść, bo w 66. minucie wykonywali rzut karny. Niestety Dawid Półtorak nie wykorzystał jedenastki, a domiar złego w ostatniej akcji meczu, po zamieszaniu pod bramką Unii, do siatki trafił Śnios, ratując swój zespół przed porażką.

⚽️Juniorzy: Unia Nowa Sarzyna – Słowianin Grębów 3:1
bramki dla Unii: Daniel Leja, Sebastian Stępień, Kamil Kucz.

⚽️Trampkarze: Wisłok Strzyżów – Unia Nowa Sarzyna 0:1
bramka: Bartosz Kucharzak