Porażka Unii w Gorzycach

Stal Gorzyce – Unia Nowa Sarzyna 4:1 (0:1)
bramki: Marcin Chmiel (52., 74., 86. k.), Grzegorz Szymanek (55.) – Kamil Guściora (39. samobójcza)

Stal: Paterek – Przepiórka, Guściora, Winiarski, Bernaś – Machowski, Farian (46. Świąder), Kwiatkowski, Toś, Chmiel – Szymanek (77. Filipiak).

Unia: Kolano – Wośko, Jandziński, Gnidec, Gnatek, Wiatr (83. Karwacki), Iskra, Błajda, Hanejko (67. Kusy), Madej, Łuczak.

Dobrze było tylko do przerwy, bo Unia po trafieniu samobójczym zawodnika Stali prowadziła 1:0. Z rzutu rożnego wrzucał Madej, a do własnej bramki piłkę skierował Guściora Niestety w drugiej połowie nasza defensywa nie była już taka skuteczna i gospodarze zdołali strzelić nam aż cztery bramki, trzy z nich padło łupem Marcina Chmiela, w tym jedno trafienie z rzutu karnego. Można powiedzieć, że tradycyjnie już do naszej bramki trafił Grzegorz Szymanek. W Unii widać było dziś brak kapitana Eryka Sarzyńskiego, który pauzował za kartki.