Transdźwig Stale – Unia Nowa Sarzyna 0:3 (0:2)
bramki: Artur Łuczak (6.), samobójcza (30.), Artur Łuczak (90.)

Transdźwig: Biało (89. Szczytyński) – Duda, Pyszczek, Misiak, Skrzek, Dziuba (89. Horodeński), Szlęk, Franus, Durda (28. Borkowski), Suedy (65. Jeczeń), Rzepiela (86. Stępień).

Unia: Kolano – Wośko, Gnatek, Jandziński, Iskra (90. Kucz), Hanejko (67. Wiatr), Sarzyński, Gnidec (83. Karwacki), Madej (70. Łoin), Błajda (87. Kusy), Łuczak.

Czwarty mecz i czwarta wygrana – to bilans czerwono-biało-niebieskich w rundzie wiosennej. W Wielką Sobotę podopieczni Tomasza Głąba pokonali Transdźwig w Stalach 3:0. Mecz znakomicie ułożył się dla naszego zespołu, bo już w 6. minucie Artur Łuczak wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Po dwóch kwadransach było już 0:2, kiedy to po niefortunnej interwencji jeden z zawodników gospodarzy umieścił piłkę we własnej bramce.
Wynik do przerwy w satysfakcjonował Unitów, którzy wprawdzie stwarzali kolejne okazje bramkowe, to potrafili skutecznie bronić dostępu do własnej bramki. Ta sztuka im się udała i w czwartym kolejnym meczu Unici zachowali czyste konto. Wynik spotkania w 90. minucie, podobnie jak w meczu z Łowiskiem ustalił Artur Łuczak. Wygrana cieszy i wprowadza nasz zespół i kibiców w radosny, świąteczny nastrój.