Przegrana seniorów w Pysznicy, młodzież ze zmiennym szczęściem

W sobotę 6 maja, w meczu 23. kolejki klasy okręgowej Unici zmierzyli się w Pysznicy z przedostatnią w tabeli Olimpią. Górą w tej konfrontacji byli gospodarze, którzy zdobyli prowadzenie kilka minut przed przerwą. Niedługo po wznowieniu gry Olimpia podwyższyła na 2:0, a następnie na 3:0, co przesądziło losy tej konfrontacji. Unitów stać było jedynie na honorowe trafienie Michała Madeja na kwadrans przed końcem meczu. Porażka w Pysznicy sprawia, że Unia nie ma już praktycznie żadnych szans na utrzymanie. Zdecydowanie w innych nastrojach powrócili z meczu wyjazdowego juniorzy Unii, którzy pokonali zespół LZS-u Rzeczyca Długa 12:0. Jednym z bohaterów spotkania był Daniel Leja, który zdobył pięć bramek. Trampkarze w meczu szóstej kolejki nieznacznie ulegli JKS-owi Jarosław 1:2, choć to oni prowadzili od 13. minuty po trafieniu Bartosza Kucharzaka. Z kolei orlicy zainaugurowali rundę wiosenną w turnieju w Rudniku nad Sanem.

Olimpia Pysznica – Unia Nowa Sarzyna 3:1 (1:0)
bramki: Kamil Błażejowicz (37.), Piotr Kloc (52.), Grzegorz Tofil (66.) – Michał Madej (75.)

Olimpia: Osiński – Bajgierowicz, Bartnik, Błażejowicz (62. Trawiński), Dybka, Kloc, Pchełka (70. Mańdziuk), Rzekęć, Tofil (80. Dziura), Urbanik, Warzocha.

Unia: Kolano – Małek (58. Kucz), Kostyra, Gnatek (55. Rogowski), P. Kusy, Neverov (85. Stępień), Hanejko, Karwacki, Iskra (65. M. Kusy), Madej, Półtorak.

Juniorzy: LZS Rzeczyca Długa – Unia Nowa Sarzyna 0:12
bramki: O. Mieleszko, X. Rudziński (2x), D. Leja (5x), K. Kolano, P. Mieleszko, M. Sarzyński, B. Karwacki.

Trampkarze: JKS Jarosław – Unia Nowa Sarzyna 2:1
bramki: J. Bęben, M. Broda – B. Kucharzak.

Orlicy: Turniej w Rudniku nad Sanem