Remis z Juniorem Zakrzów, dobra gra młodzieży

Seniorzy zremisowali 1:1 z Juniorem Zakrzów, a bramkę dla naszego zespołu zdobył Piotr Hanejko. Wynik remisowy wydaje się być sprawiedliwy, choć to Unia mogła sięgnąć po komplet punktów, gdyż prowadziła do 80. minuty. W pierwszej części swoje okazje mieli Półtorak, Hanejko i Karwacki, ale zabrakło precyzji. W drugiej połowie szczęście się uśmiechnęło w 57. minucie. Michał Madej zagrał prostopadle do Hanejki, a ten ładnym uderzeniem od prawego słupka dał gospodarzom prowadzenie. Później próbowali jeszcze Hanejko, Półtorak i dwukrotnie Karwacki, ale wszyscy bezskutecznie. Goście zremisowali na ok. 10. minut przed końcem, kiedy podawał Szlęzak, a z bliskiej odległości piłkę do bramki wpakował Rożek.

Unia Nowa Sarzyna – Junior Zakrzów 1:1 (0:0)
bramki: Piotr Hanejko (57.) – Jacek Rożek (80.)

Unia: R. Kolano – T. Małek, K. Kostyra, R. Rogowski, S. Gnatek, P. Hanejko (79. D. Leja), D. Nverov, M. Iskra (46. K. Kucz), M. Madej, W. Karwacki, D. Półtorak (74. P. Kusy).

Junior: M. Strąk – D. Wolak, K. Guściora, M. Zasadni, T. Malicki, D. Świątek, M. Szlęzak, J. Rożek, K. Brożyna, M. Żyła – M. Kułaga.

Gol Piotra Hanejki:

To była pozytywna sobota dla drużyn Unii. Trampkarze zwyciężyli z Polonią w Przemyślu 4:1, młodzicy pokonali na wyjeździe Wólkę Tanewską, a orlicy i żacy pokazali się z dobrej strony w turniejach w Woli Zarczyckiej.

trampkarze: Polonia Przemyśl – Unia Nowa Sarzyna 1:4
bramki: Mateusz Bobrowicz – Szymon Niżnik (2x,) Bartosz Kucharzak, Szymon Czaja
młodzicy: KP Wólka Tanewska – Unia Nowa Sarzyna 2:3
bramki: Łukasz Siembida, Wiktor Kopacz – Aleksander Łyko (2x), Łukasz Wiatr
orlicy: udział w turnieju orlików w Woli Zarczyckiej
żacy: udział w turnieju żaków w Woli Zarczyckiej
juniorzy: Pogoń Leżajsk – Unia Nowa Sarzyna, 30.05., godz. 17:30