Retman postawił się Unii

Retman Ulanów – Unia Nowa Sarzyna 4:4 (0:1)
bramki: Wojciech Tyczyński (52., 71., 80.), Paweł Kazio (86.) – Krystian Chmiel (7.), Dmytro Neverov (53.), Wojciech Karwacki (60.), Damian Juda (76.)

Retman: Węglarz – Hasiak, Jabłoński, Kazio, G. Kudyba, P. Kudyba, Lewiński, Przepłata (55. Szewc), K. Skiba (87. T. Skiba), Szkutnik, Tyczyński.

Unia: Sarzyński – J. Iskra, Kostyra, Gnatek, Hanejko, Szwedo (46. Bąk), Neverov, W. Karwacki, Juda, Chmiel (75. Staroń), Półtorak.

Po przekonującej wygranej z Harasiukami, Unici mieli pójść za ciosem i sięgnąć po kolejne trzy punkty w Ulanowie w konfrontacji w ramach 7. kolejki A-klasy. Wszystko było dobrze do przerwy, kiedy podopieczni Daniela Kijaka prowadzili 1:0 po golu Krystiana Chmiela. Kilka minut po zmianie stron gospodarze zdołali wyrównać po trafieniu Tyczyńskiego. Unici odpowiedzieli dwoma bramkami, najpierw pięknym strzałem popisał się Neverov, a kilka minut potem na 3:1 podwyższył Karwacki. Retman złapał jednak kontakt w 71. minucie znów za sprawą Tyczyńskiego. Kiedy Damian Juda trafił do siatki w 76. minucie wydawało się, że Unia wróciła na właściwe tory i zdoła sięgnąć po trzy punkty. Niestety w 80. min Tyczyński skompletował hattricka, a sześć minut później Kazio ustalił wynik meczu na 4:4. Czerwono-biało-niebiescy przywieźli więc z Ulanowa tylko skromny jeden punkt.

Wyniki drużyn młodzieżowych:

Juniorzy Starsi A1:
Sokół Nisko – Unia Nowa Sarzyna 2:1
bramki: D. Mścisz (18.), X. Rudziński (48. sam.) – O. Mieleszko (40.).
Unia: Flis – Czapla (70. Kolano), Dec, B. Karwacki, Kiełbowicz, Konior, Kucharzak (88. Amarowicz), Kucz, Mieleszko, Rudziński (55. Mazurs), Stępień.

Juniorzy Młodsi B1:
Unia Nowa Sarzyna – KS Sarzyna 7:1
bramki: P. Czaja (25.), A. Dec (28.), B. Kucharzak (31., 42.), Sz. Niżnik (36., 40.) – A. Trestka (72.)
Unia: Flis – P. Czaja, Dec (45. Sz. Czaja), Kucharzak (45. Mieleszko), Łyko, Janik, Loryś (70. M. Dec), Szeliga (76. Stańko), Niżnik (46. Story), Półćwiartek (60. Wiatr), Turek (85. Lipiński).

Młodzicy D1:
Unia Nowa Sarzyna – Sokół Kamień 2:5
bramki: A. Nowakowski, K. Szpila – M. Kolano (2x), D. Kuraś, A. Misiak, K. Bochenek.
Unia: Kręcidło – Brzozowski, A. Nowakowski, D. Nowakowski, Osipa, Pączka, Paszek, Szpila, Wiatr, Bąk, Cedzidło, Dudek, Kosior, Mazur, Wróbel.