Szósta wygrana Unii w rundzie wiosennej

Olimpia Pysznica – Unia Nowa Sarzyna 1:2 (1:1)
bramki: 1:0 Grzegorz Tofil (6.) – 1:1 Krystian Błajda (43.), 1:2 Eryk Sarzyński (86.)

Unia: Żuraw – Pieróg, Łoin, Wośko (70. Kępa), Jandziński – Grześkiewicz, Iskra, Wiatr, Madej (56. Filip), Sarzyński – Błajda.

Czerwono-biało-niebiescy nie zwalniają tempa. Tym razem pokonali w Pysznicy miejscową Olimpię 2:1. Była to już szósta wygrana na wiosnę, co oznacza, że podopieczni Stanisława Bednarza zainkasowali dotychczas komplet punktów w rundzie rewanżowej. O zwycięstwo w Pysznicy nie było jednak łatwo, bo Unia straciła bramkę już na początku spotkania i po raz drugi w rundzie rewanżowej znalazła się w roli, w której musiała odrabiać straty. Wyrównać udało się dopiero tuż przed przerwą, kiedy do bramki rywali trafił Krystian Błajda. Druga połowa wyglądała podobnie, jak pierwsza. Gospodarze, po ostatniej przegranej w Jelnej, chcieli koniecznie zapunktować. Unici konsekwentnie próbowali złamać opór Olimpii i wywieźć z Pysznicy trzy punkty. W końcu ich starania zostały nagrodzone, kiedy w 86. Eryk Sarzyński pokonał bramkarza i dał swojemu zespołowi cenne trzy punkty.