Tomasz Głąb trenerem seniorów Unii Nowa Sarzyna


Tomasz Głąb to trener dobrze znany w środowisku podkarpackiej piłki nożnej. Swoje pierwsze kroki w karierze stawiał z Izolatorem Boguchwała, gdzie początkowo pracował z tamtejszą młodzieżą, następnie w sezonie 2017/2018 został trenerem pierwszej drużyny Izolatora, którą dwukrotnie doprowadził do wicemistrzostwa IV Ligi Podkarpackiej. W ostatnim sezonie trener pracował w Iskrze Zgłobień.

Trener Tomasz posiada licencją UEFA A. Ukończył Uniwersytet Rzeszowski na wydziale Wychowania Fizycznego oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Odbył także staż trenerski w KGHM Zagłębie Lubin. Jest młodym i ciągle rozwijającym się szkoleniowcem, ale jak widać z dużym bagażem doświadczeń!

Tym samym zaczynamy nowy etap w Unii Nowa Sarzyna i wierzymy, że to będzie dla nas dobry czas. Trenerowi życzymy wielu sukcesów z naszą drużyną oraz satysfakcji z pracy trenerskiej.

Już jutro, tj. 31.07.2021 (sobota) Unia Nowa Sarzyna pod opieką nowego trenera zmierzy się w sparingu z IV-ligową Klimontowianka PBI Klimontów o godz. 18 00 na naszym boisku.
Zapraszamy kibiców na ten mecz.

Dziękujemy bardzo za dotychczasową pracę trenerowi Stanisławowi Bednarzowi, życząc wszystkiego najlepszego w dalszej przygodzie trenerskiej.
#70LatUniiNowaSarzyna🔴⚪️🔵

Other Articles

Leave a Reply