Unia nie zwalnia tempa. Wygrana w Łowisku!

ŁKS Łowisko – Unia Nowa Sarzyna 1:4 (1:2)
bramki: Kamil Delekta (14.) – Krystian Błajda (22.), Krzysztof Bigas (40.), Krystian Błajda (60.), Damian Kępa (89.)

ŁKS: Osipa – Rembisz, Ożóg (60. Bolka), Delekta, Hanula, Bąk, Baj (70. Kida), Bigdoń (55. Podstawek), Głowacki, Leja (75. Ziemiański), Kobylarz (68. Olko),

Unia: Żuraw – Gnidec, Wośko, Łoin (65. Łuczak), Wiatr, Prykhodko (67. Kępa), Bigas, Gnatek (52. Rutyna), Madej (82. Karwacki), Sarzyński, Błajda (76. Iskra).

żółte kartki: Leja, Rembisz, Baj – Gnatek, Bigas, Madej, Sarzyński.

Kolejny znakomity mecz rozegrali podopieczni Tomasza Głąba. Tym razem pokonali 4:1 ŁKS Łowisko w spotkaniu wyjazdowym. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po kwadransie gry wyszli na prowadzenie. Czerwono-biało-niebiescy nie złożyli broni i jeszcze w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie. Najpierw Osipę pokonał Błajda, a następnie głową Bigas po stałym fragmencie gry. W drugiej połowie strzelali już tylko Unici. W 60. min ponownie na listę strzelców wpisał się Błajda, co uspokoiło nieco poczynania gości. Formalności dopełnił tuż przed końcem Damian Kępa, ustalając wynik konfrontacji. Była to już czwarta kolejna wygrana, dzięki której Unici prowadzą w tabeli z kompletem zwycięstw.