Unia odpadła w 1/16 okręgowego PP

Unia Nowa Sarzyna – Sokół Nisko 1:3 (1:1)

Bramka dla Unii: Wojciech Karwacki (34.)

Unia: Flis – Kostyra, Małek, Kucz, Węglarz, Gnatek, Hanejko, Neverov, W. Karwacki, Madej, Półtorak (58. B. Karwacki).

W meczu 1/16 finału okręgowego Pucharu Polski spotkało się dwóch spadkowiczów, A-klasowa Unia podejmowała relegowanego z IV ligi Sokoła Nisko. W pierwszej połowie różnicy klasy nie było jednak widać. Unia atakowała i w pierwszym kwadransie miała dwie dobre sytuacje, najpierw obrońca zablokował w ostatniej chwili Karwackiego, a następnie minimalnie niecelnie uderzył Madej.  W 26. min Hanejko z dystansu posłał piłkę tuż nad poprzeczką rywali. W 34. minucie W. Karwacki otrzymał prostopadłe podanie i posłał piłkę do siatki obok wychodzącego bramkarza. Unia wyszła na prowadzenie, ale kilka minut przed przerwą straciła gola na 1:1, kiedy rywal wykorzystał rzut karny.

W drugiej połowie Sokół był na tyle skuteczny, że zdołał zaaplikować Unii dwa gole i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bramki padały w 50. i 68. min. Unia miała kilka okazji, ale zabrakło dokładności, trzykrotnie próbował Hanejko, raz głową i dwukrotnie z dystansu, a w końcówce z dobrej pozycji przestrzelił Małek. Unici odpadli z rozgrywek pucharowych, ale największym zmartwieniem jest teraz szybkie poskładanie zespołu, który zrobi to, czego wszyscy oczekują – awansuje do klasy okręgowej.