Unia pewnie ogrywa lidera

Unia Nowa Sarzyna – LKS Brzyska Wola 4:1 (2:0)
bramki: W. Karwacki (10.), A. Szczęch (35. sam.), R. Kyć (57. sam.), M. Madej (74.) – Adrian Hacia (77.)

Unia: Szczęch – Małek, J. Iskra (87. Węglarz), Kostyra, Gnatek (80. Śliwa), Przepłata (80. Szwedo), Hanejko (75. Kucz), Neverov, Madej (85. B. Karwacki), W. Karwacki, Chmiel.

LKS: Czenczek – K. Karczmarczyk, R. Kyć, A. Kyć (70. Arkadiusz Hacia), Szczęch, Masełek (65. P. Ćwikła), Sołek, Wrona, K. Staroń, D. Karczmarczyk (75. Masełek), Adrian Hacia.

Po porażce z Łęgiem Stany, Unici zrehabilitowali się i ograli u siebie liderującą Brzyską Wolę 4:1. Zwycięstwo w tym meczu było konieczne, aby przedłużyć szanse na wywalczenie miejsca premiowanego udziałem w barażu. Gospodarze już od samego początku narzucili swój styl, dając sygnał rywalowi, że w tej konfrontacji interesuje ich tylko wygrana. Bramka padła już w 10. minucie. Michał Madej odegrał do tyłu do Wojciecha Karwackiego, a ten ładnym uderzeniem w górny lewy róg pokonał Czenczka. Goście próbowali szarpać, ale to Unici stwarzali groźniejsze sytuacje. W 35. min Karwacki uderzył sprzed pola karnego, a kierunek strzału zmienił swoją interwencją Szczęch czym zaskoczył swojego bramkarza. Jeszcze przed przerwą goście umieścili piłkę w siatce Unii, ale sędzia gola nie uznał, bo był spalony. Niedługo po przerwie Unia podwyższyła na na 3:0. Madej wrzucił w kierunku Chmiela, ale ubiegł go Rafał Kyć, pakując piłkę do własnej bramki. Czwarte trafienie zaliczył Madej, który wykorzystał podanie od Chmiela i pomimo, że był naciskany przez dwóch obrońców, zdołał oddać skuteczny strzał. Kilka minut później, goście zdobyli bramkę honorową, a jej strzelcem był Adrian Hacia.

Juniorzy Starsi:
LKS Brzyska Wola – Unia Nowa Sarzyna 0:10
bramki: K. Kolano 2x, M. Mazurs 2x, M. Czapla, A. Dec, A. Kiełbowicz, K. Kucz, Sz. Niżnik, B. Karwacki.