Unia Nowa Sarzyna – Transdźwig Stale 1:0 (0:0)
bramka: Krystian Błajda (67.)

Unia: Żuraw – Wośko, Bigas, Wiatr, Gnidec, Gnatek (46. Łuczak), Prykhodko (68. Iskra), Rutyna, Sarzyński, Madej, Błajda (88. Łoin)

Transdźwig: Biało – Dziuba, R. Rzepiela (65. Stąporski), Misiak, Duda, Janeczko (69. Jeczeń), J. Rzepiela, Franus, Szlęk (62. Durda), Kabata, Kowalski (86. Borkowski).

Piąty mecz i piąte zwycięstwo czerwono-biało-niebieskich. Tym razem Unici pokonali skromnie, ale zasłużenie Transdźwig Stale 1:0. Unici już na początku meczu mogli zaskoczyć rywala, kiedy Sarzyński wypuścił Madeja, ale ten uderzył w środek bramki i Biało zdołał obronić. Kolejne okazje mieli Błajda, Wośko i znów Madej, ale zabrakło dobrego wykończenia. Po przerwie nadal przeważali gospodarze i w końcu zaskoczyli rywali. Z rzutu wolnego wrzucał w pole karne Eryk Sarzyński, a Krystian Błajda umieścił piłkę prawą nogą w długi róg. Za kilka minut oglądaliśmy niemal kopie bramkowej sytuacji, ale tym razem Biało był na posterunku. Goście odpowiedzili stałym fragmentem gry, ale Żuraw w tym meczu nie miał wiele pracy. Podopiecznych Tomasza Głąba czeka teraz arcytrudne starcie w 1/8 finału Pucharu Polski z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg. Mecz odbędzie się w środę o godz. 16:00 na stadionie Unii. Zapraszamy!