Unia Nowa Sarzyna – Czarni Sójkowa 3:0 (3:0)
bramki: D. Neverov (5.), M. Madej (17.), K. Wilkos (41.)

Unia: Szczęch – Śliwa (25. Kiełbowicz), Kostyra, Gnatek, Iskra, Przepłata, Neverov (80. Dec), Kucz, Madej (67. B. Karwacki), Wilkos (60. Kostek), W. Karwacki.

Czarni: Stolarz – Dul, Pasiak, M. Guz (65. Bielecki), Chudzik, J. Guz, Kołodziej, Gnacek, T. Olszowy (70. Rębisz), Fila, Marciniak (75. Rogala).

Czerwono-biało-niebiescy w meczu 3. kolejki A-klasy sięgnęli po drugie zwycięstwo w sezonie. Rywalizację rozstrzygnęli w zasadzie w pierwszych 45. minutach, bo po bramkach Neverova, Madeja i Wilkosa prowadzili 3:0. Od początku spotkania Unici zdominowali przeciwnika i kontrolowali boiskowe wydarzenia. Pierwsze dwa trafienia przyszły szybko, bo 5 minucie po dośrodkowaniu Wojtka Karwackiego ładnym strzałem głową bramkę zdobył Dmytro Neverov. Dwanaście minut później Michał Madej, po indywidualnej akcji, uderzył po ziemi z dystansu i pokonał Stolarza. Trzecie trafienie padło tuż przed przerwą. Po ładnej akcji i asyście Karawckiego, piłkę do bramki skierował Konrad Wilkos. W drugiej połowie nie padły już gole. Gra się nieco wyrównała i swoje szanse mieli także goście. Dobrze dysponowany był jednak Szczęch, który dwukrotnie skutecznie interweniował. Po stronie Unii warto odnotować uderzenie Jana Iskry, po którym piłka trafiła w poprzeczkę.

Juniorzy Młodsi B1 Stalowa Wola:
GAP Zaleszany – Unia Nowa Sarzyna 0:16
bramki: Sarzyński (5x), Kucharzak (4x), Niżnik (3x), Łyko (2x), Półćwiartek, Janik