Unia Nowa Sarzyna – Sokół Hucisko 3:1 (2:1)
bramki: K. Chmiel (18.), D. Juda (33.), M. Madej (67.) – Ł. Stępień (13. k.)

Unia: Sarzyński – Gnatek (60. Półtorak), Małek, J. Iskra, Kostyra, Neverov, Hanejko, Madej (75. Kucz), W. Karwacki (85. Węglarz), Chmiel, Juda.

Sokół: Siwiec – Dec, Hołota, Kołodziej (46. D. Płachciak), Loryś, Mączka (80. K. Płachciak), Rajski (75. Paul), I. Stępień, Ł. Stępień, P. Stępień, S. Stępień.

Zwycięstwem Unii 3:1 z Sokołem Hucisko zakończyło się niedzielne spotkanie 2. kolejki A-klasy. Mecz rozpoczął się dobrze dla gości, którzy w 13. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Łukasza Stępnia, który wykorzystał rzut karny. Unia odpowiedziała już kilka minut, kiedy Siwca pokonał Krystian Chmiel. Po ponad dwóch kwadransach gry gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Damian Juda, znany z występów w czerwono-biało-niebieskich barwach w III lidze lubelsko-podkarpackiej. W drugiej połowie wynik konfrontacji na 3:1 ustalił kapitan miejscowych Michał Madej.