Siarka II Tarnobrzeg – Unia Nowa Sarzyna 1:2 (1:2)
bramki: Dominik Tomaszewski (7.) – Eryk Sarzyński (18.), Szymon Wośko (42.)

Siarka II: Pietryga – Skrzypek, Gurdak, Avetisyan, Wierucki, Zbyradowski, Zawiślak, Janeczko, Yatsenko, Tomaszewski, Nowicki (55. Zając).

Unia: Kolano – Gnatek, Wośko, Jandziński, Gnidec (85. Karwacki) – Sarzyński, Iskra, Madej, Wiatr, Błajda (71. Hanejko) – Łuczak.

Do meczu z rezerwami Siarki, Unia przystępowała z kompletem pięciu wygranych w rundzie wiosennej. Gospodarze, zawsze bardzo groźni u siebie wydawali się być nieznacznym faworytem tego spotkania. Jednak to podopieczni Tomasza Głąba stanęli na wysokości zadania i po bardzo dobrej grze pokonali rywali 2:1. Mecz dobrze rozpoczęła Siarka, która wykorzystała niezdecydowanie obrony i po nie najlepszej interwencji Kolany obięła prowadzenie w 7. minucie. Za chwilę dobrze zastawił się Łuczak i uderzył po ziemi. Strzał ten zdołał wybronić golkiper Siarki. W kolejnej sytuacji faulował jednak Błajdę i arbiter podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Sarzyński. Za moment mogło być już 2:1 dla Unii, ale strzał Łuczaka znakomicie wybronił Pietryga. W kolejnej akcji w bardzo dobrej sytuacji nie trafił do bramki Błajda. Następnie mocnym uderzeniem popisał się Iskra, a Błajda z wolnego ostemplował słupek. Swoją szansę miał jeszcze Madej, ale Pietryga znów był górą. Dopiero po rzucie rożnym udało się pokonać golkipera gospodarzy. Sarzyński zagrał przed pole karne do Wośki, a ten z pierwszej piłki zdobył drugiego gola dla Unii. Przed przerwą można było jeszcze podwyższył prowadzenie, ale Pietryga wygrał pojedynek sam na sam z Błajdą. Na początku drugiej odsłony po jednej sytuacji miały oba zespoły. Potem przez kilka minut przeważała Siarka. Kolano dobrze interweniował po strzale Zawiślaka. Unia odpowiedziała strzałem Błajdy, ale golkiper rywali wybronił instynktownie, podobnie jak w następnych próbach Sarzyńskiego i Hanejki. To on uchronił swój zespół przed porażką w wyższych rozmiarach. Unia wygrała tej wiosny już po raz szósty.