Wygrana w Wierzawicach na zakończenie sezonu

San Wierzawice – Unia Nowa Sarzyna 1:5 (0:2)
bramki: D. Wiśniowski (90.) – D. Neverov (22.), W. Karwacki (9.), K. Kucz (59.), P. Hanejko (71.), K. Chmiel (74.)

San: Niemczyk (80. M. Heliniak) – Kusy (60. Antosz), T. Pustelny (55. Kulpa), Tołpa, P. Gęślak (77. F. Pustelny), A. Heliniak (85. Kątnik), Kupras (70. Duda), W. Gęślak, Wiśniowski, Fimiarz (83. J. Heliniak), M. Heliniak.

Unia: Szczęch (46. Sarzyński) – Małek, Kostyra, J. Iskra (60. Gnatek), Szwedo (60. S. Gnatek), Kucz, Neverov, Hanejko, Chmiel (75. Węglarz), W. Karwacki, Półtorak.

Mecz ostatniej kolejki był istotny szczególnie dla gospodarzy, którzy liczyli, że pokonają Unię i uda utrzymać się im w A-klasie. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna, bo Unici od początku zdominowali przebieg rywalizacji i nie pozostawili rywalowi złudzeń. Do przerwy po bramkach Neverova i Karwackiego goście prowadzili 2:0. Trzecie trafienie po godzinie czasu gry dorzucił Kucz, a następnie w odstępie czterech minut bramki zdobyli Hanejko i Chmiel. Gospodarze na pożegnanie z ligą zdobyli honorową bramkę w 90 minucie gry za sprawą Wiśniowskiego.
Ostatecznie to w smutnych nastrojach sezon żegnała także Unia, która zamiast awansu, musiała zadowolić się 4. miejscem w tabeli ze stratą 8 pkt. do mistrza – LKS-u Brzyskiej Woli. Czerwono-biało-niebiescy zdobyli 49 pkt., wygrali 15. spotkań, 4. zremisowali, a 7. przegrali. Bilans bramek to 78 zdobytych 37 straconych. Najlepszymi strzelcami zespołu byli Wojciech Karwacki i Dmytro Neverov, którzy zgromadzili po 13 goli. Po nieudanym eksperymencie ze sprowadzaniem „doświadczonych” zawodników z zewnątrz, trzeba teraz stworzyć nowy zespół w oparciu o młodych, uzdolnionych wychowanków i powalczyć ponownie o awans do okręgówki. Na plus tego sezonu można zaliczyć jedynie awanse juniorów młodszych i starszych do II ligi podkarpackiej, czym dali jasny sygnał, kto powinien być fundamentem kadry seniorów w przyszłych latach.