KP Podwolina – Unia Nowa Sarzyna 3:0 (0:0)
bramki: G. Dyba (50.), S. Kutyła (58., 88.).

Podwolina: Wołoszyn – Drzymała, Madej, Stelmach, Kowal, Kutyła, Zaguła, Dyba (85. Serwacki), Łepski (87. Pałka), Łątka (68. Szewczyk), Tofil.

Unia: Sarzyński – Małek, Kostyra, J. Iskra (83. Śliwa), Gnatek, Przepłata, Chmiel (65. Szwedo), Hanejko (77. Bąk), Neverov, W. Karwacki (85. B. Karwacki), Półtorak.

W 17. kolejce Unia miała odkupić winy w Podwolinie, za ubiegłotygodniową porażkę z KS Sarzyna. Niestety gospodarze potwierdzili, że są w dobrej dyspozycji, a szczególnie groźni są na własnym obiekcie. Do przerwy nic nie zwiastowało katastrofy, choć nie powiało także optymizmem. Rozstrzygający był początek drugiej odsłony. Najpierw prowadzenie gospodarzom dała wrzutka Dyby i błąd Sarzyńskiego, który źle interweniował w tej sytuacji. Osiem minut później na 2:0 podwyższył Sylwester Kutyła i stało się jasne, że o punkty będzie Unii w tej konfrontacji bardzo trudno. Na dwie minuty przed końcem, ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 3:0, przez co walka Unii o awans mocno się komplikuje.