Wysoka wygrana w Groblach

GKS Groble – Unia Nowa Sarzyna 0:7 (0:2)
bramki: W. Karwacki (1.), P. Hanejko (9.), K. Wilkos (47., 57.), M. Madej (52.), A. Kiełbowicz (72.), B. Karwacki (82.)

GKS: Bukała – Kolano, M. Sarzyński, Grabiec, Sobieszak, Żak, Sabat, A. Sarzyński, Niewiadomski (45. Jędrek), Ziober (69. Rząsa), Bednarz (79. Wielgosz).

Unia: Skład: Szczęch – Gnatek (60. Śliwa), Przepłata, Kostyra (74. A. Dec), Iskra, Hanejko (70. Kucz), Łoin, Neverov, W. Karwacki (71. Kiełbowicz), Wilkos (65. Kostek), Madej (66. B. Karwacki).

To był udany wyjazd czerwono-biało-niebieskich. Podopieczni Michała Madeja pokonali w meczu 4. kolejki A-klasy GKS Groble 7:0. Spotkanie zaczęło się bardzo pomyślnie dla Unii, która już w pierwszej akcji zadała skuteczny cios. Wilkos zagrał do Wojtka Karwackiego, a ten zdobył swojego pierwszego gola w sezonie. Po dziewięciu minutach gry, było już 2:0. Tym razem Bukałę pokonał Piotr Hanejko. Choć okazji nie brakowało, to do przerwy Unici nie zdołali strzelić więcej. Po zmianie stron goście potwierdzili swoją dominację trzema szybkimi trafieniami. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Konrad Wilkos, a raz Michał Madej. W końcowych fragmentach Unia zaskoczyła jeszcze dwa razy, a strzelcami byli wprowadzeni wcześniej na plac gry Adrian Kiełbowicz i Bartłomiej Karwacki. Były to ich debiutanckie bramki w seniorach. Dzięki wysokiemu zwycięstwu, Unia wtargnęła na fotel lidera, oby nie opuściła go już do końca sezonu. Tyle samo punktów mają jeszcze Advit Łętownia i Podlesianka Kamień.