Zła passa trwa nadal. San – Unia 1:0

San Kłyżów – Unia Nowa Sarzyna 1:0 (0:0)
bramka: Dawid Mroczek (90.)

San: Stój – Maziarz, Białas, Pięta, Madej (72. Rainer), Kornacki, N. Siek, D. Cichoń, Mroczek, J. Siek (60. Ł. Cichoń), Mroczek.

Unia: Żuraw – Wośko, Klocek, Gnidec, Wiatr, Iskra, Prykhodko (83. Rutyna), Sarzyński (86. Kępa), Madej, Błajda (73. Gnatek), Łuczak.

Kolejny zawód i przykrą niespodziankę sprawili Unici w meczu 12. kolejki, ulegając w Kłyżowie Sanowi 0:1. Była to już czwarta przegrana z rzędu, w którym czerwono-biało-niebiescy nie zdobyli bramki. Powinny one paść szczególnie w meczach z Sokołem w Nisku i właśnie z Sanem. Niestety Unici marnują dogodne okazje i do tego zbyt łatwo tracą bramki. W pierwszej połowie meczu w Kłyżowie tych okazji było kilka, m.in. Sarzyńskiego, Łuczaka, Błajdy, Iskry. W drugiej części bliscy byli Sarzyński, Klocek, Madej, a na koniec Łuczak, który trafił w słupek w ostatniej akcji meczu. W 75. min czerwoną kartkę obejrzał Wiatr. Gospodarze wyczuli swoją szansę i w doliczonym czasie gry Mroczek uderzeniem głową dał Sanowi 3 punkty.
W tej rundzie Unici mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania, w najbliższą sobotę o 13:00 u siebie z Azalią Wola Zarczcycka, a 11 listopada wyjazdowe w Zdziarach.

Wyniki drużyn młodzieżowych:

⚽30.10.2021 r.
Wilczki Lesko 5:2 Unia Nowa Sarzyna (Młodzik)
Bramki dla Unii: Paweł Czaja, Paweł Story

⚽30.10.2021 r.
Unia Nowa Sarzyna 2:4 MKS Pogoń Sokół Lubaczów (Trampkarz)
Bramki dla Unii: Daniel Leja x2

⚽30.10.2021 r.
Unia Nowa Sarzyna (Junior)
Pauza

Other Articles

Leave a Reply