ZOSTAŃ SPONSOREM KLUBU!

70 LAT UNII NOWA SARZYNA!


Miejsko Zakładowy Klub Sportowy Unia Nowa Sarzyna ma już 70 lat. Przez ten okres zapisał się jako ważna część historii miasta i regionu. Na klubowych obiektach kilka pokoleń mieszkańców przeżywało wielkie sportowe emocje, które były owocem licznych sukcesów i  zwycięstw, ale i przytrafiających się porażek. Wielu z nas miało przyjemność spędzać swoje dzieciństwo, młodość na Unii, będąc zawodnikiem, kibicem lub wypoczywając na klubowym basenie.

W jubileuszowym 2021 roku uruchamiamy nową stronę internetową www.unianowasarzyna.pl oraz projekt pod nazwą NASZA UNIA, bo chcemy nie tylko świętować 70-lecie powstania klubu, ale przede wszystkim zatroszczyć się o jego przyszłość i rozwój, przywrócić mu dawny blask. Potrzeby są ogromne, dlatego poszukujemy sponsorów, darczyńców, ludzi, którym dobro Unii leży na sercu. Zachęcamy do uczestnictwa w Klubie NASZA UNIA na określony czas lub prosimy o wsparcie w miarę własnych możliwości finansowych. Wszystkie zdobyte środki finansowe przeznaczymy na cele statutowe, z których najważniejszy to upowszechnianie i rozwój sportu poprzez szkolenie dzieci i młodzieży.  

Sponsorzy mogą reklamować swoje firmy i produkty na naszych obiektach, stronie internetowej, w mediach społecznościowych czy strojach piłkarskich naszych drużyn. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.  

Firmy bądź osoby prywatne, które zdecydują się na przystąpienie do Klubu NASZA UNIA i zadeklarują opłacenie comiesięcznej składki, otrzymują w zamian atrakcyjny pakiet świadczeń, który szczegółowo opisany jest w Regulaminie.

Wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną deklarację można przesłać mailowo na adres: kontakt@unianowasarzyna.pl  lub dostarczyć osobiście do siedziby Klubu przy ul. Piłsudskiego 2, 37-310 Nowa Sarzyna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy i dołączenia do Klubu NASZA UNIA.

Wesprzeć klub mogą także osoby i podmioty nie uczestniczące w programie NASZA UNIA poprzez darowizny na działalność statutową, które można wpłacać na konto klubu: 37 9430 1058 1000 0068 2000 0001 lub szybką wpłatą PayPal.

Każdy z nas może mieć czynny wpływ na przyszłość Unii!

W Nowym 2021 Roku życzę wszystkim kibicom, sympatykom oraz piłkarzom samych sukcesów i co najważniejsze zdrowia. Niech świat będzie dla Was pełen ciepła, radości
i przyjaciół, a w Waszym domu nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.

Prezes Zarządu
MZKS „Unia” Nowa Sarzyna
Grzegorz Węglarz

Other Articles