Klub Nasza Unia

Zostań sponsorem swojego Klubu!

70 LAT UNII NOWA SARZYNA

Miejsko Zakładowy Klub Sportowy Unia Nowa Sarzyna ma już 70 lat. Przez ten okres zapisał się jako ważna część historii miasta i regionu. Na klubowych obiektach kilka pokoleń mieszkańców przeżywało wielkie sportowe emocje, które były owocem licznych sukcesów i zwycięstw, ale i przytrafiających się porażek. Wielu z nas miało przyjemność spędzać swoje dzieciństwo, młodość na Unii, będąc zawodnikiem, kibicem lub wypoczywając na klubowym basenie.

W jubileuszowym 2021 roku uruchamiamy nowy projekt pod nazwą NASZA UNIA, bo chcemy nie tylko świętować 70-lecie powstania klubu, ale przede wszystkim zatroszczyć się o jego przyszłość i rozwój, przywrócić mu dawny blask. Potrzeby są ogromne, dlatego 
poszukujemy sponsorów, darczyńców, ludzi, którym dobro Unii leży na sercu. Zachęcamy do uczestnictwa w Klubie NASZA UNIA na określony czas lub prosimy o wsparcie w miarę własnych możliwości finansowych. Wszystkie zdobyte środki finansowe przeznaczymy na cele statutowe, z których najważniejszy to upowszechnianie i rozwój sportu poprzez szkolenie dzieci i młodzieży.

Sponsorzy mogą reklamować swoje firmy i produkty na naszych obiektach, stronie internetowej, w mediach społecznościowych czy strojach piłkarskich naszych drużyn. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.

Firmy bądź osoby prywatne, które zdecydują się na przystąpienie do Klubu NASZA UNIA i zadeklarują opłacenie comiesięcznej składki, otrzymują w zamian atrakcyjny pakiet świadczeń, który szczegółowo opisany jest w Regulaminie.

Wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną deklarację można przesłać mailowo na adres: kontakt@unianowasarzyna.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Klubu przy ul. Piłsudskiego 2, 37-310 Nowa Sarzyna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy i dołączenia do Klubu NASZA UNIA.

Wesprzeć klub mogą także osoby i podmioty nie uczestniczące w programie NASZA UNIA poprzez darowizny na działalność statutową, które można wpłacać na konto klubu:
37 9430 1058 1000 0068 2000 0001.

Każdy z nas może mieć czynny wpływ na przyszłość Unii!