Ósma wygrana czerwono-biało niebieskich!

Czarni Lipa – Unia Nowa Sarzyna 1:3 (0:1)
bramki: Konrad Chamera (57.) – Krystian Błajda (27.), Patryk Wiatr (74.), Dawid Bieńkowski (90+3).

Unia: Żuraw – Jandziński, Pieróg, Wośko, Wiatr, Gnidec, Iskra, (72. Bigas), Grześkiewicz, Błajda, Madej (76. Bieńkowski), Łuczak.

Czarni: Życzyński – J. Torba (57. Krakowski), Brzeziński. P. Mach, Gierak, Kacper Chamera (76. Warchoł), Mach, Plęs, Kozieł, Siembida (76. M. Torba), Konrad Chamera.

Piłkarze Unii nie zwalniają tempa. Tym razem pokonali w Lipie Czarnych 3:1. Do przerwy było zgodnie z planem, bo podopieczni Stanisława Bednarza prowadzili 1:0 po trafieniu Krystiana Błajdy. W drugiej połowie goście niespodziewanie doprowadzili do wyrównania po ładnym uderzeniu Konrada Chamery. Marcin Żuraw skapitulował czwarty raz w tej rundzie, co sprawia, że jest w tej chwili bramkarzem, który zdecydowanie najrzadziej wyciągał piłkę z siatki. Nerwowo było aż do 74. minuty, kiedy Patryk Wiatr ponownie wyprowadził Unię na prowadzenie. Kropkę nad „i” postawił wprowadzony w drugiej połowie Dawid Bieńkowski, który w doliczonym czasie gry ustalił wynik konfrontacji na 3:1. Unia zanotowała ósmą, kolejną wygraną i przewodzi w ligowej stawce.