Unia Nowa Sarzyna – Siarka II Tarnobrzeg 1:2 (1:0)

bramki: Michał Kusy (9.) – Szymon Zwolski (77.), Filip Krempa (90.)

Unia: Kolano – Jasiński, Kostyra, Weremiński, Stępień, M. Kusy, Gnatek, P. Kusy (85. Węglarz), Neverov, W. Karwacki, D. Półtorak.

Siarka II: Jędrychowski – Baranowski, Jędrzejowski, Judycki (46. Zwolski), Krempa, Lis, Skrzypczak, Sobich, Sumara, Tomaszewski (46. Fajkus), Wojewoda (46. Drożdzal)

W meczu 6. kolejki Unici podejmowali u siebie rezerwy tarnobrzeskiej Siarki, które były w tym starciu faworytem. To jednak Unici lepiej weszli w to spotkanie i już w 9. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Michała Kusego. Goście zdołali wyrównać dopiero w 77. min za sprawą wprowadzonego po przerwie Szymona Zwolskiego. Kiedy wydawało się, że nasz młody zespół w końcu sięgnie po pierwszy upragniony punkt, na który zresztą zasłużył, stało się nieszczęście. W ostatniej akcji meczu Filip Krempa przesądził o wygranej Siarki.

Juniorzy młodsi:
Łęg Stany – Unia Nowa Sarzyna 1:11
bramki dla Unii: D. Leja (6x), P. Kusy (2x), K. Kostyra, B. Karwacki (2x)

Trampkarze:
Unia Nowa Sarzyna – Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:0
bramki: Bartosz Kucharzak (2x), Damian Szeliga

W piątek 9 września br. swoje mecze rozegrali drużyny juniorów młodszych i trampkarzy. Juniorzy bardzo wysoko pokonali Łęg Stany, a trampkarze 3:0 zwyciężyli Grodziszczankę. Obie nasze drużyny zajmują pierwsze miejsce w tabeli.