Zwycięstwa – pucharowe seniorów i ligowe juniorów

Zwycięstwem Unii 3:1 zakończyło się spotkanie II rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola rozegrane 7 września br. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się Michał Kusy i Sebastian Gnatek, a tuż przed przerwą gospodarze zdobyli gola kontaktowego. W drugiej połowie wynik meczu ustalił Fabian Gałdyś. W ćwierćfinale rozgrywek czerwono-biało-niebiescy zagrają ze Spartą w Jeżowem.

Podlesianka Kamień – Unia Nowa Sarzyna 1:3 (1:2)
bramki: A. Bembenek (43.) – M. Kusy (29.), S. Gnatek (36.), F. Gałdyś (72.)

Unia: Kolano (46. Szczęch) – Węglarz (46. P. Kusy), Kostyra, Weremiński, Stępień, M. Kusy, Gnatek (75. B. Karwacki), Kucz, Neverov, W. Karwacki, D. Półtorak (46. Gałdyś).

6 września br., swoje piąte spotkanie rozegrali trampkarze, którzy pokonali na wyjeździe rezerwy Stali Stalowa Wola 11:1. Czerwono-biało-niebiescy prowadzą w tabeli z kompletem punktów.

Stal II Stalowa Wola – Unia Nowa Sarzyna 1:11
bramki: A. Moskal – D. Szeliga 2x, Sz. Czaja 2x, P. Czaja 2x, B. Kucharzak 2x, P. Wziątka, B. Półćwiartek, A. Indycki.