Pewne zwycięstwo Unii z Advitem Łętownia

Unia Nowa Sarzyna – Advit Łętownia 5:0 (4:0)
bramki: D. Półtorak (1., 19.), D. Neverov (8.), W. Karwacki (23.), K. Chmiel (70.)

Unia: Sarzyński – Bąk, Kostyra (60. Gnatek), Małek, J. Iskra, Madej (60. Węglarz), Chmiel (83. Czapla), Szwedo (77. Kucz), Neverov, Karwacki (46. Hanejko), Półtorak (83. Piskorowski).

Advit: Zastawny – Baraniak, Harasiuk, Kida (60. Żarkowski), A. Klocek, D. Klocek (56. Machowski), Kopacz (46. Baran), Kruczkowski (36. Kozłowski), Łyko, Szeliga (82. Gumieniak), Szewc (83. Indycki).

Mecz 11. kolejki pomiędzy dwoma drużynami z Gminy Nowa Sarzyna był jednostronny. Unia już w pierwszej akcji meczu zdobyła bramkę. Karwacki wyłożył piłkę z prawej flanki Półtorakowi, a ten zrobił co do niego należało. Goście odpowiedzieli strzałem z ok. 16 metrów, ale Sarzyński był na posterunku. Kilka minut później było już 2:0. Karwacki znów poszedł prawą stroną, jego uderzenie wybronił bramkarz, próbujący dobić Madej został zablokowany, ale strzał wbiegającego Neverova znalazł już drogę do siatki. Advit mógł za chwilę zdobyć bramkę kontaktową, ale Arkadiusz Klocek trafił w słupek. W 19. min Neverov posłał znakomite prostopadłe podanie do Półtoraka, który minął bramkarza i uderzył celnie w długi róg.m Kolejna bramka to już indywidualny popis Karwackiego, który minął kilku rywali, a następnie przymierzył przy dalszym słupku bramki Zastawnego. Wynik 4:0 do przerwy praktycznie przesądzał losy tej konfrontacji. Druga połowa musiała jednak się odbyć, a w niej tak ciekawie już nie było. Unia nadal przeważała i stwarzała sytuacje, ale nie była już tak skuteczna. Dopiero w 70. min Chmiel wykorzystał podanie od Neverova i strzałem w górny prawy róg ustalił stan rywalizacji na 5:0.