Wstydliwa porażka w Brzyskiej Woli

LKS Brzyska Wola – Unia Nowa Sarzyna 5:3 (1:2)
bramki: M. Socha (30., 89., 90.), D. Kaczmarczyk (78.), K. Staroń (87.) – M. Madej (7.), W. Karwacki (31.), S, Gantek (81.)

LKS: Kyć – Szczęch (70. Artur Hacia), K. Karczmarczyk, Adrian Hacia, Bzdoń, Masełek (75. Kotulski), Socha, Wrona, D. Karczmarczyk, Staroń, Wilkos (80. Liber)
Unia: Szczęch – Bąk, Kostyra, Małek, Weglarz, Madej, Chmiel (70. Gnatek), Szwedo (80. Kucz), Gnatek, Karwacki, Półtorak.

Nieprawdopodobny przebieg miało spotkanie 10. kolejki A-klasy pomiędzy LKS-em Brzyska Wola a Unią. Mecz lepiej rozpoczęli faworyzowani Unici, którzy po bramce Madeja wyszli na prowadzenie i utrzymali je do 30. minuty, kiedy wyrównał Marcin Socha. Gospodarze długo nie nacieszyli się z gola, bo zaraz po wznowieniu gry do ich bramki trafił Karwacki i pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości. W drugiej odsłonie długo nie oglądaliśmy kolejnych goli, ale w ostatnim kwadransie padała bramka za bramką. W 78. min stan rywalizacji wyrównał Daniel Karczmarczyk, ale znów bardzo szybko odpowiedziała Unia, a strzelcem gola był Sebastian Gnatek. Niestety Unici nie tylko nie dowiozła wygranej do końca, ale dała się wypunktować, tracąc trzy bramki w pięć minut. Pierwszą z nich zdobył Staroń, a dwie kolejne dorzucił Socha. To kolejne wyjazdowe spotkanie, w którym Unia w niewytłumaczalny sposób dała się upokorzyć w ostatnich fragmentach spotkania.

fot. Ł. Gancarz

Wyniki drużyn młodzieżowych:

Juniorzy Starsi A1:
KS Podwolina – Unia Nowa Sarzyna 2:4
bramki dla Unii: Sebastian Stępień, Daniel Leja, Alan Amarowicz, Maksymilian Czapla.

Juniorzy Młodsi B1:
Unia Nowa Sarzyna – Złotsan Kuryłówka 10:2
bramki dla Unii: Bartłomiej Połcwiartek (4x), Karol Siuzdak (3x), Bartosz Kucharzak, Oskar Mieleszko, Paweł Czaja.

Młodzicy D1:
Stal Nowa Dęba – Unia Nowa Sarzyna 4:1
bramka dla Unii: Mariusz Pączka

Młodzicy D2:
Unia Nowa Sarzyna – KP Zarzecze 10:0
bramki: Karol Kiełbowicz (3x), Jakub Gnatek (2x), Antoni Wiśniewski (2x), Michał Filip, Kacper Jeziorowski, Wojciech Kusy.

Fotogaleria z meczu Brzyska Wola – Unia:

Other Articles

Unia wygrała w Stanach

Leave a Reply