Unia wygrała w Stanach

Łęg Stany – Unia Nowa Sarzyna 2:3 (0:3)
bramki: P. Kozioł (70.), J. Iskra (78. sam.) – D. Neverov (9.), M. Szwedo (15.), M. Madej (35.)

Unia: Szczęch – J. Iskra, Gnatek, Kostyra, Szwedo, Chmiel (75. Drelich – 90. Węglarz), Neverov, W. Karwacki (46. Kucz), Bąk (60. Węglarz), Madej, Półtorak (86. B. Karwacki).

Łęg: Czernecki – Baran, Giemza, P. Kozioł, M. Kruk, Majchrzak (73. K. Kruk), Ł. Kozioł, Wdowiak (46. Bednarz), Kobylarz (82. Surowiec), Błądek (78. Bieńko), Ryś.

Piąte zwycięstwo w sezonie odnieśli w niedzielę piłkarze Unii, którzy pokonali w A-klasie Łęg w Stanach. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando naszego zespołu, który po bramkach Neverova, Szwedy i Madeja prowadził 3:0. Nic nie zwiastowało zatem kłopotów w drugiej odsłonie, ale niestety kolejny raz się pojawiły. Najpierw w 70. min gospodarze zdobyli bramkę na 1:3, a jej strzelcem był Paweł Kozioł. Kilka minut później złapali kontakt, po samobójczym trafieniu Jana Iskry i zrobiło się nerwowo. Na szczęście tym razem Unici zdołali dowieźć wygraną do końca i awansowali w tabeli na pozycję wicelidera.

Wyniki drużyn młodzieżowych:

Juniorzy starsi A1:
Unia Nowa Sarzyna – LKS Brzyska Wola 7:1
bramki: Daniel Leja (3x), Kamil Kucz, Kamil Kolano, Patryk Konior, Maksymilian Czapla – Antoni Perczyński.
Unia: Sarzyński – M. Czapla (75. Płachta), Dec, Kiełbowicz (46. Amarowicz), Kolano (46. B. Karwacki), Konior, Kucz (46. Kucharzak), Leja (46. Mazurs), Mieleszko, Rudziński (60. Łyko), Stępień (46. Niżnik).

Juniorzy młodsi B1: pauza