Pewne zwycięstwo z Tanwią Harasiuki

Unia Nowa Sarzyna – Tanew Harasiuki 6:2 (2:1)
bramki: Wojciech Karwacki (26.), Michał Madej (45.), Dmytro Neverov (54., 89.), Piotr Hanejko (80.), Dawid Półtorak (82.) – Jakub Waliłko (7., 56.)

Unia: Sarzyński – J. Iskra, Kostyra, Gnatek (46. Hanejko), Bąk (86.), Szwedo (46. Staroń), Neverov, W. Karwacki (80. B. Karwacki), Madej (82. Węglarz), Chmiel (75. Kucz), Półtorak.

Tanew: Deryło – Baryła, Ćwiek, Derylak, Kopacz, Pieróg, Pudło (75. Małysza), Rejman, Waliłko, Wójcik, Zwolak.

Zwycięstwem gospodarzy 6:2 zakończyło się spotkanie 6. kolejki pomiędzy Unią a Tanwią Harasiuki. Mecz nieoczekiwanie lepiej rozpoczęli goście, którzy za sprawą trafienia Jakuba Waliłki objęli prowadzenie w siódmej minucie spotkania. Unia mogła wyrównać po ładnym rajdzie Madeja, który odegrał do Chmiela, ale jego strzał zatrzymał się na poprzeczce. W kolejnej akcji już zaskoczyło. Neverov długim prostopadłym podaniem uruchomił Karwackiego, a ten strzałem w długi róg pokonał Deryłę. Tuż przed przerwą Unia wyszła na prowadzenie, kiedy sprzed pola karnego pięknym strzałem w okienko trafił Madej. Początek drugiej połowy to zmasowane ataki gospodarzy, które przyniosły efekt już w 54. minucie. Półtorak zagrał przytomnie do Neverova, a ten strzałem po ziemi umieścił piłkę w bramce. Zaraz po wznowieniu gry, Tanew złapała kontakt, po ładnym wykończeniu akcji przez Waliłkę. Dopiero końcowe fragmenty gry przyniosły kolejne bramki. W 80. min. karnego na gola zamienił Hanejko, dwie minuty później na 5:2 podwyższył Półtorak, a w 89. min. wynik spotkania ustalił Neverov.

Wyniki drużyn młodzieżowych:

Juniorzy Starsi A1:
Unia Nowa Sarzyna – ŁKS Łowisko 0:0
Unia: Szczęch – Amarowicz (46. Niżnik), Czapla, Hanejko, B. Karwacki, Kiełbowicz, Konior (67. Dec), Kucz, Leja (80. Łyko), Rudziński, Stępień.

Juniorzy Młodsi B1:
Unia Nowa Sarzyna – Victoria Giedlarowa 3:0
bramki: B. Półćwiartek (7., 75.), P. Story (71.)
Unia: Janik – P. Czaja, Dec (45. Sz. Czaja), Kucharzak (45. Mieleszko), Leja (45. Siuzdak), Lipiński, Loryś, Łyko (45. Stańko), Niżnik (45. Wiatr), Półćwiartek, Story.

Młodzicy D1:
Azalia Wola Zarczycka – Unia Nowa Sarzyna 6:1
bramki: K. Jaromin (30, 54., 70.), K. Kostyra (18., 65.), P. Cisowski (78.) – Ł. Wiatr (27.)
Unia: Kręcidło – Brzozowski, Nowakowski, Osipa, Pączka, Paszek, Szpila, Wiatr, Bąk, Cedzidło, Dudek, Kosior, Mazur, Wróbel.