Staromieszczanka Stare Miasto – Unia Nowa Sarzyna 2:1 (0:1)
bramki: Bartłomiej Ćwikła (60.), Maciej Baj (90.) – Dawid Półtorak (36.)

Staromieszczanka: Kuras – Janik, Marcin Baj, Ćwikła, K. Baj, Sołek, M. Mitrowski, B. Mitrowski (83. Madej), Maciej Baj, W. Baj (46. Duda), Marcin Baj.

Unia: Sarzyński – J. Iskra, Małek, Kostyra (25. Szwedo), Gnatek, Neverov (80. Kucz), Hanejko, Madej, Chmiel (35. Bąk), W. Karwacki, Półtorak (90. Staroń).

Dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki – to bilans czerwono-biało-niebieskich po pięciu kolejkach A-klasy. Rozgrywki, które podopieczni Daniela Kijaka mają obowiązek wygrać, nastarczają „nieoczekiwanych problemów”. Unia zajmuje 9. miejsce w tabeli na 14. drużyn i dała się poznać jako ligowy średniak, który chciałby straszyć, tylko za bardzo nie ma czym. W sobotniej konfrontacji w Starym Mieście, postraszyła tylko do przerwy, bo po trafieniu Półtoraka prowadziła 1:0. W drugiej połowie, zamiast jednak zadać kolejne ciosy, to sama musiała przyjąć dwa bolesne razy. Po godzinie gry stan rywalizacji wyrównał Ćwikła, a dziesięć minut później z boiska wyleciał Tomasz Małek za faul w środku pola. Po tych zdarzeniach stało się jasne, że gospodarze spróbują powalczyć o pęłną pulę. Udało im się w doliczonym czasie gry po rzucie karnym historycznie wygrać z Unią, a nam przełknąć kolejną pigułkę wstydu i rozczarowania.

Wyniki drużyn młodzieżowych:

Juniorzy Starsi A1:
Olimpia Pysznica – Unia Nowa Sarzyna 0:3
bramki: Szymon Niżnik (12.), Kamil Kucz (30.), Daniel Leja (63.)
Unia: Szczęch – Stępień, Niżnik (70. Dec), Rudziński, Leja (85. Loryś), Kucz (85. Mazurs), Kolano (46. Flis), Konior, Kiełbowicz, B. Karwacki (70. Amarowicz), M. Czapla (46. Flis).

Juniorzy Młodsi B1:
Unia Nowa Sarzyna – Rotunda Krzeszów 6:5
bramki: Bartłomiej Kucharzak (3., 23.), Daniel Leja (47. 69., 79.), Bartłomiej Karwacki (68.)
Unia: Flis – Turek, Szeliga (46. Łyko), Story, Niżnik (46. Lipiński), Półćwiartek, Czaja, Loryś (46. Leja), Kucharzak (46. B. Karwacki), Janik, Dec (46. Sz. Czaja).