Siarka II Tarnobrzeg – Unia Nowa Sarzyna 3:0 (2:0)

bramki: Alan Lubaski (5., 35.), Krzysztof Zawiślak (67.)

Unia: Kolano – Małek, Kostyra, Gnatek, Rogowski (65. M. Kusy), P. Kusy, Hanejko, Karwacki, Kucz (75. Iskra), Madej, Półtorak.

Siarka II: Jędrychowski – Adamek (46. Lis), Baranowski, Gurdak (75. Pyda), Jędrzejowski, Krempa (46. Żłobiński), Lubaski, Grzywnowicz, Skrzypczak, Szymacha, Zawiślak.

Przegraną 0:3 zakończyło się spotkanie 21. kolejki Unii z Siarką II w Tarnobrzegu. Paradoksalnie czerwono-biało-niebiescy zaprezentowali się w tym pojedynku z lepszej strony, niż skazywałby na to wynik. Zaczęło się nie najlepiej, bo już na początku Unia straciła bramkę po rzucie rożnym. Odpowiedź Unitów mogła być szybka, bo w dobrej sytuacji znalazł się Madej, zagrał jednak na środek do Półtoraka, który minął się z piłką. Kilka minut później Madej pociągnął lewą flankę i próbował zagrać do Karwackiego, ale piłkę ręką zatrzymał jeden z obrońców i arbiter odgwizdał jedenastkę. Niestety karnego nie wykorzystał Madej. Zaskakujące jaki Unici mają z tym problem, bo w tej rundzie zmarnowali już trzy jedenastki i jedną w rundzie jesiennej. Kolejne minuty to wyrównana gra z okazjami z obu stron, ale to gospodarze trafili do naszej bramki niewiele przed końcem pierwszej połowy. Błędy w tej sytuacji popełnili Kostyra i Kolano. Defensywa Unii mogła lepiej zachować się także przy stracie trzeciej bramki, kiedy jeden z rywali z łatwością zbiegł do środka i uderzył obok Kolany. Później groźniejsze sytuacje stwarzała już Unia, niestety żadna z nich nie przyniosła choćby honorowego trafienia. Najlepsze okazje mieli Madej, Półtorak i Iskra, który powrócił do gry po kontuzji nabytej w okresie przygotowawczym.