Terminarz 2020/2021

TERMINARZ I WYNIKI - V LIGA

KLASA OKRĘGOWA STALOWA WOLA – RUNDA JESIENNA 2020/2021
Kolejka 1 – 25-26 lipca
PUKS Francesco Jelna
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Azalia Wola Zarczycka
Stal Nowa Dęba 1-1 Bukowa Jastkowice
LKS Brzyska Wola 1-3 Jeziorak Chwałowice
Słowianin Grębów 2-2 ŁKS Łowisko
Sokół Sokolniki 2-0 Stal Gorzyce
Podlesianka Kamień 2-1 Sokół Kamień
Czarni Lipa 1-1 Siarka II Tarnobrzeg
Olimpia Pysznica 3-2 Transdźwig Stale
LZS Ździary 2-2 Pogoń Leżajsk
Kolejka 2 – 1-2 sierpnia
Pogoń Leżajsk
Transdźwig Stale 2-0 LZS Ździary
Siarka II Tarnobrzeg 4-0 Olimpia Pysznica
Sokół Kamień 3-1 Czarni Lipa
Stal Gorzyce 1-1 Podlesianka Kamień
ŁKS Łowisko 2-0 Sokół Sokolniki
Jeziorak Chwałowice 2-0 Słowianin Grębów
Bukowa Jastkowice 1-1 LKS Brzyska Wola
Azalia Wola Zarczycka 4-2 Stal Nowa Dęba
PUKS Francesco Jelna 0-2 Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 3 – 8-9 sierpnia
Unia Nowa Sarzyna
Stal Nowa Dęba 3-0 PUKS Francesco Jelna
LKS Brzyska Wola 1-1 Azalia Wola Zarczycka
Słowianin Grębów 2-1 Bukowa Jastkowice
Sokół Sokolniki 2-1 Jeziorak Chwałowice
Podlesianka Kamień 1-2 ŁKS Łowisko
Czarni Lipa 0-2 Stal Gorzyce
Olimpia Pysznica 1-2 Sokół Kamień
LZS Ździary 3-1 Siarka II Tarnobrzeg
Pogoń Leżajsk 4-1 Transdźwig Stale
Kolejka 4 – 15-16 sierpnia
Transdźwig Stale
Siarka II Tarnobrzeg 2-2 Pogoń Leżajsk
Sokół Kamień 3-0 LZS Ździary
Stal Gorzyce 4-2 Olimpia Pysznica
ŁKS Łowisko 12-2 Czarni Lipa
Jeziorak Chwałowice 0-3 Podlesianka Kamień
Bukowa Jastkowice 1-2 Sokół Sokolniki
Azalia Wola Zarczycka 7-0 Słowianin Grębów
PUKS Francesco Jelna 4-2 LKS Brzyska Wola
Unia Nowa Sarzyna 2-1 Stal Nowa Dęba
Kolejka 5 – 22-23 sierpnia
Stal Nowa Dęba
LKS Brzyska Wola 1-2 Unia Nowa Sarzyna
Słowianin Grębów 0-1 PUKS Francesco Jelna
Sokół Sokolniki 5-0 Azalia Wola Zarczycka
Podlesianka Kamień 1-2 Bukowa Jastkowice
Czarni Lipa 3-2 Jeziorak Chwałowice
Olimpia Pysznica 0-3 ŁKS Łowisko
LZS Ździary 1-4 Stal Gorzyce
Pogoń Leżajsk 1-1 Sokół Kamień
Transdźwig Stale 0-0 Siarka II Tarnobrzeg
Kolejka 6 – 29-30 sierpnia
Siarka II Tarnobrzeg
Sokół Kamień 2-1 Transdźwig Stale
Stal Gorzyce 1-1 Pogoń Leżajsk
ŁKS Łowisko 1-0 LZS Ździary
Jeziorak Chwałowice 1-3 Olimpia Pysznica
Bukowa Jastkowice 0-0 Czarni Lipa
Azalia Wola Zarczycka 2-1 Podlesianka Kamień
PUKS Francesco Jelna 0-2 Sokół Sokolniki
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Słowianin Grębów
Stal Nowa Dęba 0-1 LKS Brzyska Wola
Kolejka 7 – 5-6 września
LKS Brzyska Wola
Słowianin Grębów 1-4 Stal Nowa Dęba
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-2 Unia Nowa Sarzyna
Podlesianka Kamień 0-1 PUKS Francesco Jelna
Czarni Lipa 2-1 Azalia Wola Zarczycka
Olimpia Pysznica 5-1 Bukowa Jastkowice
LZS Ździary 4-0 Jeziorak Chwałowice
Pogoń Leżajsk 3-2 ŁKS Łowisko
Transdźwig Stale 2-1 Stal Gorzyce
Siarka II Tarnobrzeg 1-1 Sokół Kamień
Kolejka 8 – 12-13 września
Sokół Kamień
Stal Gorzyce 1-0 Siarka II Tarnobrzeg
ŁKS Łowisko 1-2 Transdźwig Stale
Jeziorak Chwałowice 3-4 Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice 1-2 LZS Ździary
Azalia Wola Zarczycka 2-5 Olimpia Pysznica
PUKS Francesco Jelna 0-0 Czarni Lipa
Unia Nowa Sarzyna 4-0 Podlesianka Kamień
Stal Nowa Dęba 2-3 Sokół Sokolniki
LKS Brzyska Wola 3-0 Słowianin Grębów
Kolejka 9 – 19-20 września
Słowianin Grębów
Sokół Sokolniki 1-0 LKS Brzyska Wola
Podlesianka Kamień 3-0 Stal Nowa Dęba
Czarni Lipa 1-3 Unia Nowa Sarzyna
Olimpia Pysznica PUKS Francesco Jelna
LZS Ździary 8-0 Azalia Wola Zarczycka
Pogoń Leżajsk 7-1 Bukowa Jastkowice
Transdźwig Stale 1-0 Jeziorak Chwałowice
Siarka II Tarnobrzeg 3-0 ŁKS Łowisko
Sokół Kamień 2-0 Stal Gorzyce
Kolejka 10 – 26-27 września
Stal Gorzyce
ŁKS Łowisko 2-1 Sokół Kamień
Jeziorak Chwałowice 1-13 Siarka II Tarnobrzeg
Bukowa Jastkowice 1-2 Transdźwig Stale
Azalia Wola Zarczycka 1-5 Pogoń Leżajsk
PUKS Francesco Jelna 0-3 LZS Ździary
Unia Nowa Sarzyna 5-1 Olimpia Pysznica
Stal Nowa Dęba 6-2 Czarni Lipa
LKS Brzyska Wola 3-2 Podlesianka Kamień
Słowianin Grębów 1-4 Sokół Sokolniki
Kolejka 11 – 3-4 października
Sokół Sokolniki
Podlesianka Kamień 1-3 Słowianin Grębów
Czarni Lipa 0-4 LKS Brzyska Wola
Olimpia Pysznica 1-1 Stal Nowa Dęba
LZS Ździary 1-1 Unia Nowa Sarzyna
Pogoń Leżajsk 2-0 PUKS Francesco Jelna
Transdźwig Stale 6-1 Azalia Wola Zarczycka
Siarka II Tarnobrzeg 4-0 Bukowa Jastkowice
Sokół Kamień 6-1 Jeziorak Chwałowice
Stal Gorzyce 2-0 ŁKS Łowisko
Kolejka 12 – 10-11 października
ŁKS Łowisko
Jeziorak Chwałowice 1-3 Stal Gorzyce
Bukowa Jastkowice 1-6 Sokół Kamień
Azalia Wola Zarczycka 4-3 Siarka II Tarnobrzeg
PUKS Francesco Jelna 2-0 Transdźwig Stale
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba 3-1 LZS Ździary
LKS Brzyska Wola 3-2 Olimpia Pysznica
Słowianin Grębów 5-1 Czarni Lipa
Sokół Sokolniki 3-0 Podlesianka Kamień
Kolejka 13 – 17-18 października
Podlesianka Kamień
Czarni Lipa 0-4 Sokół Sokolniki
Olimpia Pysznica 2-3 Słowianin Grębów
LZS Ździary 3-0 LKS Brzyska Wola
Pogoń Leżajsk 4-0 Stal Nowa Dęba
Transdźwig Stale 1-2 Unia Nowa Sarzyna
Siarka II Tarnobrzeg 5-0 PUKS Francesco Jelna
Sokół Kamień 5-1 Azalia Wola Zarczycka
Stal Gorzyce 5-2 Bukowa Jastkowice
ŁKS Łowisko 3-1 Jeziorak Chwałowice
Kolejka 14 – 24-25 października
Jeziorak Chwałowice
Bukowa Jastkowice 0-4 ŁKS Łowisko
Azalia Wola Zarczycka 1-4 Stal Gorzyce
PUKS Francesco Jelna 0-6 Sokół Kamień
Unia Nowa Sarzyna 1-5 Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba 0-2 Transdźwig Stale
LKS Brzyska Wola 2-3 Pogoń Leżajsk
Słowianin Grębów 1-1 LZS Ździary
Sokół Sokolniki 1-5 Olimpia Pysznica
Podlesianka Kamień 3-2 Czarni Lipa
Kolejka 15 – 31 października
Czarni Lipa
Olimpia Pysznica 2-1 Podlesianka Kamień
LZS Ździary 7-0 Sokół Sokolniki
Pogoń Leżajsk 2-1 Słowianin Grębów
Transdźwig Stale 0-2 LKS Brzyska Wola
Siarka II Tarnobrzeg 5-1 Stal Nowa Dęba
Sokół Kamień 2-2 Unia Nowa Sarzyna
Stal Gorzyce 4-0 PUKS Francesco Jelna
ŁKS Łowisko 2-1 Azalia Wola Zarczycka
Jeziorak Chwałowice 4-2 Bukowa Jastkowice
Kolejka 16 – 7-8 listopada
Bukowa Jastkowice
Azalia Wola Zarczycka 3-4 Jeziorak Chwałowice
PUKS Francesco Jelna 0-1 ŁKS Łowisko
Unia Nowa Sarzyna 0-4 Stal Gorzyce
Stal Nowa Dęba 2-2 Sokół Kamień
LKS Brzyska Wola 0-6 Siarka II Tarnobrzeg
Słowianin Grębów 1-3 Transdźwig Stale
Sokół Sokolniki 1-1 Pogoń Leżajsk
Podlesianka Kamień 0-4 LZS Ździary
Czarni Lipa 0-2 Olimpia Pysznica
Kolejka 17 – 11 listopada
Olimpia Pysznica
LZS Ździary 7-0 Czarni Lipa
Pogoń Leżajsk 0-1 Podlesianka Kamień
Transdźwig Stale 1-1 Sokół Sokolniki
Siarka II Tarnobrzeg 1-0 Słowianin Grębów
Sokół Kamień 4-1 LKS Brzyska Wola
Stal Gorzyce 4-1 Stal Nowa Dęba
ŁKS Łowisko 0-0 Unia Nowa Sarzyna
Jeziorak Chwałowice 0-0 PUKS Francesco Jelna
Bukowa Jastkowice 1-5 Azalia Wola Zarczycka
Kolejka 18 – 14-15 listopada
Azalia Wola Zarczycka
PUKS Francesco Jelna 4-1 Bukowa Jastkowice
Unia Nowa Sarzyna 5-0 Jeziorak Chwałowice
Stal Nowa Dęba 0-1 ŁKS Łowisko
LKS Brzyska Wola 2-0 Stal Gorzyce
Słowianin Grębów 1-4 Sokół Kamień
Sokół Sokolniki 3-3 Siarka II Tarnobrzeg
Podlesianka Kamień 2-2 Transdźwig Stale
Czarni Lipa 0-2 Pogoń Leżajsk
Olimpia Pysznica 1-2 LZS Ździary
Kolejka 19 – 21-22 listopada
LZS Ździary
Pogoń Leżajsk Olimpia Pysznica
Transdźwig Stale 4-2 Czarni Lipa
Siarka II Tarnobrzeg 1-0 Podlesianka Kamień
Sokół Kamień 3-0 Sokół Sokolniki
Stal Gorzyce 5-1 Słowianin Grębów
ŁKS Łowisko 2-3 LKS Brzyska Wola
Jeziorak Chwałowice 1-5 Stal Nowa Dęba
Bukowa Jastkowice 0-6
Unia Nowa Sarzyna
Azalia Wola Zarczycka 4-1 PUKS Francesco Jelna
 
 
 
 
 
 
 
KLASA OKRĘGOWA STALOWA WOLA – RUNDA WIOSENNA 2020/2021
Kolejka 20 – 13-14 marca
Pauza: PUKS Francesco Jelna.
 
Azalia Wola Zarczycka 1-3 Unia Nowa Sarzyna  
Bukowa Jastkowice 0-3 Stal Nowa Dęba  
Jeziorak Chwałowice 2-0 LKS Brzyska Wola  
ŁKS Łowisko 3-0 Słowianin Grębów  
Stal Gorzyce 1-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)  
Sokół Kamień 1-0 Podlesianka Kamień  
Siarka II Tarnobrzeg 4-0 Czarni Lipa  
Transdźwig Stale 5-1 Olimpia Pysznica  
Pogoń Leżajsk LZS Ździary  
 
Kolejka 21 – 20-21 marca
Pauza: Pogoń Leżajsk.
 
LZS Ździary Transdźwig Stale  
Olimpia Pysznica Siarka II Tarnobrzeg  
Czarni Lipa Sokół Kamień  
Podlesianka Kamień Stal Gorzyce  
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) ŁKS Łowisko  
Słowianin Grębów Jeziorak Chwałowice  
LKS Brzyska Wola Bukowa Jastkowice  
Stal Nowa Dęba Azalia Wola Zarczycka  
Unia Nowa Sarzyna PUKS Francesco Jelna  
Kolejka 22 – 27-28 marca
Pauza: Unia Nowa Sarzyna.
 
PUKS Francesco Jelna Stal Nowa Dęba  
Azalia Wola Zarczycka LKS Brzyska Wola  
Bukowa Jastkowice Słowianin Grębów  
Jeziorak Chwałowice Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)  
ŁKS Łowisko Podlesianka Kamień  
Stal Gorzyce Czarni Lipa  
Sokół Kamień Olimpia Pysznica  
Siarka II Tarnobrzeg LZS Ździary  
Transdźwig Stale Pogoń Leżajsk  
Kolejka 23 – 3 kwietnia
Pauza: Transdźwig Stale.
 
Pogoń Leżajsk Siarka II Tarnobrzeg  
LZS Ździary Sokół Kamień  
Olimpia Pysznica Stal Gorzyce  
Czarni Lipa ŁKS Łowisko  
Podlesianka Kamień Jeziorak Chwałowice  
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) Bukowa Jastkowice  
Słowianin Grębów Azalia Wola Zarczycka  
LKS Brzyska Wola PUKS Francesco Jelna  
Stal Nowa Dęba Unia Nowa Sarzyna  
Kolejka 24 – 10-11 kwietnia
Pauza: Stal Nowa Dęba.
 
Unia Nowa Sarzyna LKS Brzyska Wola  
PUKS Francesco Jelna Słowianin Grębów  
Azalia Wola Zarczycka Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)  
Bukowa Jastkowice Podlesianka Kamień  
Jeziorak Chwałowice Czarni Lipa  
ŁKS Łowisko Olimpia Pysznica  
Stal Gorzyce LZS Ździary  
Sokół Kamień Pogoń Leżajsk  
Siarka II Tarnobrzeg Transdźwig Stale  
Kolejka 25 – 17-18 kwietnia
Pauza: Siarka II Tarnobrzeg.
 
Transdźwig Stale Sokół Kamień  
Pogoń Leżajsk Stal Gorzyce  
LZS Ździary ŁKS Łowisko  
Olimpia Pysznica Jeziorak Chwałowice  
Czarni Lipa Bukowa Jastkowice  
Podlesianka Kamień Azalia Wola Zarczycka  
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) PUKS Francesco Jelna  
Słowianin Grębów Unia Nowa Sarzyna  
LKS Brzyska Wola Stal Nowa Dęba  
Kolejka 26 – 24-25 kwietnia
Pauza: LKS Brzyska Wola.
 
Stal Nowa Dęba Słowianin Grębów  
Unia Nowa Sarzyna Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)  
PUKS Francesco Jelna Podlesianka Kamień  
Azalia Wola Zarczycka Czarni Lipa  
Bukowa Jastkowice Olimpia Pysznica  
Jeziorak Chwałowice LZS Ździary  
ŁKS Łowisko Pogoń Leżajsk  
Stal Gorzyce Transdźwig Stale  
Sokół Kamień Siarka II Tarnobrzeg  
Kolejka 27 – 1 maja
Pauza: Sokół Kamień.
 
Siarka II Tarnobrzeg Stal Gorzyce  
Transdźwig Stale ŁKS Łowisko  
Pogoń Leżajsk Jeziorak Chwałowice  
LZS Ździary Bukowa Jastkowice  
Olimpia Pysznica Azalia Wola Zarczycka  
Czarni Lipa PUKS Francesco Jelna  
Podlesianka Kamień Unia Nowa Sarzyna  
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) Stal Nowa Dęba  
Słowianin Grębów LKS Brzyska Wola  
Kolejka 28 – 3 maja
Pauza: Słowianin Grębów.
 
LKS Brzyska Wola Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)  
Stal Nowa Dęba Podlesianka Kamień  
Unia Nowa Sarzyna Czarni Lipa  
PUKS Francesco Jelna Olimpia Pysznica  
Azalia Wola Zarczycka LZS Ździary  
Bukowa Jastkowice Pogoń Leżajsk  
Jeziorak Chwałowice Transdźwig Stale  
ŁKS Łowisko Siarka II Tarnobrzeg  
Stal Gorzyce Sokół Kamień  
Kolejka 29 – 8-9 maja
Pauza: Stal Gorzyce.
 
Sokół Kamień ŁKS Łowisko  
Siarka II Tarnobrzeg Jeziorak Chwałowice  
Transdźwig Stale Bukowa Jastkowice  
Pogoń Leżajsk Azalia Wola Zarczycka  
LZS Ździary PUKS Francesco Jelna  
Olimpia Pysznica Unia Nowa Sarzyna  
Czarni Lipa Stal Nowa Dęba  
Podlesianka Kamień LKS Brzyska Wola  
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) Słowianin Grębów  
Kolejka 30 – 15-16 maja
Pauza: Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli).
 
Słowianin Grębów Podlesianka Kamień  
LKS Brzyska Wola Czarni Lipa  
Stal Nowa Dęba Olimpia Pysznica  
Unia Nowa Sarzyna LZS Ździary  
PUKS Francesco Jelna Pogoń Leżajsk  
Azalia Wola Zarczycka Transdźwig Stale  
Bukowa Jastkowice Siarka II Tarnobrzeg  
Jeziorak Chwałowice Sokół Kamień  
ŁKS Łowisko Stal Gorzyce  
Kolejka 31 – 19 maja
Pauza: ŁKS Łowisko.
 
Stal Gorzyce Jeziorak Chwałowice  
Sokół Kamień Bukowa Jastkowice  
Siarka II Tarnobrzeg Azalia Wola Zarczycka  
Transdźwig Stale PUKS Francesco Jelna  
Pogoń Leżajsk Unia Nowa Sarzyna  
LZS Ździary Stal Nowa Dęba  
Olimpia Pysznica LKS Brzyska Wola  
Czarni Lipa Słowianin Grębów  
Podlesianka Kamień Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)  
Kolejka 32 – 22-23 maja
Pauza: Podlesianka Kamień.
 
Pogoń Leżajsk Stal Nowa Dęba  
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) Czarni Lipa  
Słowianin Grębów Olimpia Pysznica  
LKS Brzyska Wola LZS Ździary  
Unia Nowa Sarzyna Transdźwig Stale  
PUKS Francesco Jelna Siarka II Tarnobrzeg  
Azalia Wola Zarczycka Sokół Kamień  
Bukowa Jastkowice Stal Gorzyce  
Jeziorak Chwałowice ŁKS Łowisko  
Kolejka 33 – 29-30 maja
Pauza: Jeziorak Chwałowice.
 
ŁKS Łowisko Bukowa Jastkowice  
Stal Gorzyce Azalia Wola Zarczycka  
Sokół Kamień PUKS Francesco Jelna  
Siarka II Tarnobrzeg Unia Nowa Sarzyna  
Transdźwig Stale Stal Nowa Dęba  
Pogoń Leżajsk LKS Brzyska Wola  
LZS Ździary Słowianin Grębów  
Olimpia Pysznica Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)  
Czarni Lipa Podlesianka Kamień  
Kolejka 34 – 3 czerwca
Pauza: Czarni Lipa.
 
Podlesianka Kamień Olimpia Pysznica  
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) LZS Ździary  
Słowianin Grębów Pogoń Leżajsk  
LKS Brzyska Wola Transdźwig Stale  
Stal Nowa Dęba Siarka II Tarnobrzeg  
Unia Nowa Sarzyna Sokół Kamień  
PUKS Francesco Jelna Stal Gorzyce  
Azalia Wola Zarczycka ŁKS Łowisko  
Bukowa Jastkowice Jeziorak Chwałowice  
Kolejka 35 – 5-6 czerwca
Pauza: Bukowa Jastkowice.
 
Jeziorak Chwałowice Azalia Wola Zarczycka  
ŁKS Łowisko PUKS Francesco Jelna  
Stal Gorzyce Unia Nowa Sarzyna  
Sokół Kamień Stal Nowa Dęba  
Siarka II Tarnobrzeg LKS Brzyska Wola  
Transdźwig Stale Słowianin Grębów  
Pogoń Leżajsk Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)  
LZS Ździary Podlesianka Kamień  
Olimpia Pysznica Czarni Lipa  
Kolejka 36 – 12-13 czerwca
Pauza: Olimpia Pysznica.
 
Czarni Lipa LZS Ździary  
Podlesianka Kamień Pogoń Leżajsk  
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) Transdźwig Stale  
Słowianin Grębów Siarka II Tarnobrzeg  
LKS Brzyska Wola Sokół Kamień  
Stal Nowa Dęba Stal Gorzyce  
Unia Nowa Sarzyna ŁKS Łowisko  
PUKS Francesco Jelna Jeziorak Chwałowice  
Azalia Wola Zarczycka Bukowa Jastkowice  
Kolejka 37 – 19-20 czerwca
Pauza: Azalia Wola Zarczycka.
 
Bukowa Jastkowice PUKS Francesco Jelna  
Jeziorak Chwałowice Unia Nowa Sarzyna  
ŁKS Łowisko Stal Nowa Dęba  
Stal Gorzyce LKS Brzyska Wola  
Sokół Kamień Słowianin Grębów  
Siarka II Tarnobrzeg Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)  
Transdźwig Stale Podlesianka Kamień  
Pogoń Leżajsk Czarni Lipa  
LZS Ździary Olimpia Pysznica  
Kolejka 38 – 26-27 czerwca
Pauza: LZS Ździary.
 
Olimpia Pysznica Pogoń Leżajsk  
Czarni Lipa Transdźwig Stale  
Podlesianka Kamień Siarka II Tarnobrzeg  
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) Sokół Kamień  
Słowianin Grębów Stal Gorzyce  
LKS Brzyska Wola ŁKS Łowisko  
Stal Nowa Dęba Jeziorak Chwałowice  
Unia Nowa Sarzyna Bukowa Jastkowice  
PUKS Francesco Jelna Azalia Wola Zarczycka