Terminarz 2021/2022

TERMINARZ I WYNIKI - V LIGA

Kolejka 1 – 14-15 sierpnia
LZS Rzeczyca Długa pauza
Pogoń Leżajsk 0-4 Siarka II Tarnobrzeg
Sokół Nisko 3-0 Stal II Stalowa Wola
Stal Gorzyce 4-1 Transdźwig Stale
San Kłyżów 2-1 ŁKS Łowisko
Azalia Wola Zarczycka 1-3 Stal Nowa Dęba
LZS Ździary 6-0 LKS Brzyska Wola
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Olimpia Pysznica
Kolejka 2 – 21-22 sierpnia
pauza Olimpia Pysznica
LKS Brzyska Wola 1-6 Unia Nowa Sarzyna
Stal Nowa Dęba 3-1 LZS Ździary
ŁKS Łowisko 0-0 Azalia Wola Zarczycka
Transdźwig Stale 2-0 San Kłyżów
Stal II Stalowa Wola 2-1 Stal Gorzyce
Siarka II Tarnobrzeg 4-3 Sokół Nisko
LZS Rzeczyca Długa 1-0 Pogoń Leżajsk
Kolejka 3 – 28-29 sierpnia
Pogoń Leżajsk pauza
Sokół Nisko 8-0 LZS Rzeczyca Długa
Stal Gorzyce 2-1 Siarka II Tarnobrzeg
San Kłyżów 2-2 Stal II Stalowa Wola
Azalia Wola Zarczycka 0-3 Transdźwig Stale
LZS Ździary 2-2 ŁKS Łowisko
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Stal Nowa Dęba
Olimpia Pysznica 2-0 LKS Brzyska Wola
Kolejka 4 – 4-5 września
pauza LKS Brzyska Wola
Stal Nowa Dęba 5-2 Olimpia Pysznica
ŁKS Łowisko 1-4 Unia Nowa Sarzyna
Transdźwig Stale 2-2 LZS Ździary
Stal II Stalowa Wola 3-0 Azalia Wola Zarczycka
Siarka II Tarnobrzeg 4-1 San Kłyżów
LZS Rzeczyca Długa 0-3 Stal Gorzyce
Pogoń Leżajsk 0-2 Sokół Nisko
Kolejka 5 – 11-12 września
Sokół Nisko pauza
Stal Gorzyce 4-0 Pogoń Leżajsk
San Kłyżów 1-1 LZS Rzeczyca Długa
Azalia Wola Zarczycka 3-2 Siarka II Tarnobrzeg
LZS Ździary 3-2 Stal II Stalowa Wola
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Transdźwig Stale
Olimpia Pysznica 3-0 ŁKS Łowisko
LKS Brzyska Wola 1-4 Stal Nowa Dęba
Kolejka 6 – 18-19 września
pauza Stal Nowa Dęba
ŁKS Łowisko 3-1 LKS Brzyska Wola
Transdźwig Stale 5-1 Olimpia Pysznica
Stal II Stalowa Wola 3-0 Unia Nowa Sarzyna
Siarka II Tarnobrzeg 5-1 LZS Ździary
LZS Rzeczyca Długa 3-3 Azalia Wola Zarczycka
Pogoń Leżajsk 2-0 San Kłyżów
Sokół Nisko 4-1 Stal Gorzyce
Kolejka 7 – 25-26 września
Stal Gorzyce pauza
San Kłyżów 1-5 Sokół Nisko
Azalia Wola Zarczycka 2-0 Pogoń Leżajsk
LZS Ździary 3-0 LZS Rzeczyca Długa
Unia Nowa Sarzyna 3-2 Siarka II Tarnobrzeg
Olimpia Pysznica 1-2 Stal II Stalowa Wola
LKS Brzyska Wola 2-5 Transdźwig Stale
Stal Nowa Dęba 4-3 ŁKS Łowisko
Kolejka 8 – 2-3 października
pauza ŁKS Łowisko
Transdźwig Stale 1-0 Stal Nowa Dęba
Stal II Stalowa Wola 9-0 LKS Brzyska Wola
Siarka II Tarnobrzeg 3-3 Olimpia Pysznica
LZS Rzeczyca Długa 0-3 Unia Nowa Sarzyna
Pogoń Leżajsk 0-1 LZS Ździary
Sokół Nisko 3-0 Azalia Wola Zarczycka
Stal Gorzyce 7-2 San Kłyżów
Kolejka 9 – 9-10 października
San Kłyżów pauza
Azalia Wola Zarczycka 1-2 Stal Gorzyce
LZS Ździary 0-2 Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Pogoń Leżajsk
Olimpia Pysznica 2-1 LZS Rzeczyca Długa
LKS Brzyska Wola 2-5 Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba 5-2 Stal II Stalowa Wola
ŁKS Łowisko 0-0 Transdźwig Stale
Kolejka 10 – 16-17 października
pauza Transdźwig Stale
Stal II Stalowa Wola 2-0 ŁKS Łowisko
Siarka II Tarnobrzeg 7-0 Stal Nowa Dęba
LZS Rzeczyca Długa 0-0 LKS Brzyska Wola
Pogoń Leżajsk 3-0 Olimpia Pysznica
Sokół Nisko 2-0 Unia Nowa Sarzyna
Stal Gorzyce 2-1 LZS Ździary
San Kłyżów 2-1 Azalia Wola Zarczycka
Kolejka 11 – 23-24 października
Azalia Wola Zarczycka pauza
LZS Ździary 2-2 San Kłyżów
Unia Nowa Sarzyna 0-2 Stal Gorzyce
Olimpia Pysznica 2-2 Sokół Nisko
LKS Brzyska Wola 0-1 Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba 2-0 LZS Rzeczyca Długa
ŁKS Łowisko 2-2 Siarka II Tarnobrzeg
Transdźwig Stale 2-1 Stal II Stalowa Wola
Kolejka 12 – 30-31 października
pauza Stal II Stalowa Wola
Siarka II Tarnobrzeg 1-2 Transdźwig Stale
LZS Rzeczyca Długa 1-1 ŁKS Łowisko
Pogoń Leżajsk 1-3 Stal Nowa Dęba
Sokół Nisko 6-0 LKS Brzyska Wola
Stal Gorzyce 1-0 Olimpia Pysznica
San Kłyżów 1-0 Unia Nowa Sarzyna
Azalia Wola Zarczycka 6-1 LZS Ździary
Kolejka 13 – 6-7 listopada
LZS Ździary pauza
Unia Nowa Sarzyna 4-0 Azalia Wola Zarczycka
Olimpia Pysznica 2-1 San Kłyżów
LKS Brzyska Wola 1-3 Stal Gorzyce
Stal Nowa Dęba 2-1 Sokół Nisko
ŁKS Łowisko 0-3 Pogoń Leżajsk
Transdźwig Stale 5-0 LZS Rzeczyca Długa
Stal II Stalowa Wola 1-5 Siarka II Tarnobrzeg
Kolejka 14 – 11 listopada
pauza Siarka II Tarnobrzeg
LZS Rzeczyca Długa 0-3 Stal II Stalowa Wola
Pogoń Leżajsk 2-2 Transdźwig Stale
Sokół Nisko 2-1 ŁKS Łowisko
Stal Gorzyce 1-1 Stal Nowa Dęba
San Kłyżów 4-1 LKS Brzyska Wola
Azalia Wola Zarczycka 4-1 Olimpia Pysznica
LZS Ździary 1-5 Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 15 – 13-14 listopada
Unia Nowa Sarzyna pauza
Olimpia Pysznica 1-1 LZS Ździary
LKS Brzyska Wola 1-1 Azalia Wola Zarczycka
Stal Nowa Dęba 1-0 San Kłyżów
ŁKS Łowisko 1-4 Stal Gorzyce
Transdźwig Stale 0-4 Sokół Nisko
Stal II Stalowa Wola 4-0 Pogoń Leżajsk
Siarka II Tarnobrzeg 7-0 LZS Rzeczyca Długa

Kolejka 16 w dniach 19-20.03.2022

pauza LZS Rzeczyca Długa
Siarka II Tarnobrzeg – Pogoń Leżajsk 2:0 2022-03-20 15:00
Stal II Stalowa Wola – Sokół Nisko 1:5 2022-03-20 11:00
TS Transdźwig Stale – Stal Gorzyce 0:0 2022-03-20 13:30
ŁKS Łowisko – San Kłyżów 0:0 2022-03-20 13:30
Stal Nowa Dęba – Azalia Wola Zarczycka 1:2 2022-03-19 13:30
LKS Brzyska Wola – LZS Ździary 1:0 2022-03-20 13:00
Olimpia Pysznica
– Unia Nowa Sarzyna 0:4
2022-03-19 13:30

Kolejka 17 w dniach 26-27.03.2022

Olimpia Pysznica – pauza
Unia Nowa Sarzyna – LKS Brzyska Wola 2:0 2022-03-26 14:00
LZS Ździary – Stal Nowa Dęba 2:0 2022-03-26 12:00
Azalia Wola Zarczycka – ŁKS Łowisko 0:0 2022-03-26 11:00
San Kłyżów – TS Transdźwig Stale 2:1 2022-03-27 14:00
Stal Gorzyce – Stal II Stalowa Wola 1:1 2022-03-26 14:00
Sokół Nisko – Siarka II Tarnobrzeg 3:1 2022-03-26 14:00
Pogoń Leżajsk – LZS Rzeczyca Długa 2:0 2022-03-27 14:00

Kolejka 18 w dniach 02-03.04.2022 – przełożona!

pauza – Pogoń Leżajsk
LZS Rzeczyca Długa – Sokół Nisko 1:2 2022-04-03 15:00
Siarka II Tarnobrzeg – Stal Gorzyce 3:1 2022-04-03 11:00
Stal II Stalowa Wola – San Kłyżów 7:1 2022-04-03 15:00
TS Transdźwig Stale – Azalia Wola Zarczycka 2022-04-03 15:00
ŁKS Łowisko – LZS Ździary 2:0 2022-04-03 15:00
Stal Nowa Dęba – Unia Nowa Sarzyna 2:1
2022-04-02 15:00
LKS Brzyska Wola – Olimpia Pysznica 1:3 2022-04-03 15:00

Kolejka 19 w dniach 09-10.10.04.2022

LKS Brzyska Wola – pauza
Olimpia Pysznica – Stal Nowa Dęba 3:2 2022-04-10 15:00
Unia Nowa Sarzyna – ŁKS Łowisko 4:0
2022-04-09 15:00
LZS Ździary – TS Transdźwig Stale 2:2 2022-04-10 15:00
Azalia Wola Zarczycka – Stal II Stalowa Wola 3:0 (vo.) 2022-04-09 15:30
San Kłyżów – Siarka II Tarnobrzeg 0:3 2022-04-09 15:00
Stal Gorzyce – LZS Rzeczyca Długa 6:0 2022-04-09 15:00
Sokół Nisko – Pogoń Leżajsk 0:1 2022-04-09 15:00

Kolejka 20 w dniu 16.04.2022

pauza – Sokół Nisko
Pogoń Leżajsk – Stal Gorzyce 0:3 2022-04-16 15:00
LZS Rzeczyca Długa – San Kłyżów 2:2 2022-04-16 15:00
Siarka II Tarnobrzeg – Azalia Wola Zarczycka 2:0 2022-04-16 11:00
Stal II Stalowa Wola – LZS Ździary 2;2 2022-04-16 15:00
TS Transdźwig Stale – Unia Nowa Sarzyna 0:3
2022-04-16 15:00
ŁKS Łowisko – Olimpia Pysznica 2:0 2022-04-16 15:00
Stal Nowa Dęba – LKS Brzyska Wola 2:0 2022-04-16 15:00

Kolejka 21 w dniach 23-24.04.2022

Stal Nowa Dęba – pauza
LKS Brzyska Wola – ŁKS Łowisko 4:1 2022-04-24 15:00
Olimpia Pysznica – TS Transdźwig Stale 1:1 2022-04-24 15:00
Unia Nowa Sarzyna – Stal II Stalowa Wola 3:2
2022-04-23 15:00
LZS Ździary – Siarka II Tarnobrzeg 1:0 2022-04-23 16:00
Azalia Wola Zarczycka – LZS Rzeczyca Długa 2:0 2022-04-24 15:00
San Kłyżów – Pogoń Leżajsk 1:2 2022-04-24 15:00
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 1:2 2022-04-23 15:00

Kolejka 22 w dniach 30.04-01.05.2022

pauza – Stal Gorzyce
Sokół Nisko – San Kłyżów 5:2 2022-04-30 16:00
Pogoń Leżajsk – Azalia Wola Zarczycka 3:0 2022-05-01 16:00
LZS Rzeczyca Długa – LZS Ździary 0:0 2022-05-01 16:00
Siarka II Tarnobrzeg – Unia Nowa Sarzyna 1:2
2022-05-01 11:00
Stal II Stalowa Wola – Olimpia Pysznica 5:1 2022-05-01 16:00
TS Transdźwig Stale – LKS Brzyska Wola 2:1 2022-05-01 16:00
ŁKS Łowisko – Stal Nowa Dęba 1:1 2022-05-01 16:00

Kolejka 23 w dniach 07-08.05.2022

ŁKS Łowisko – pauza
Stal Nowa Dęba – TS Transdźwig Stale 1:1 2022-05-08 16:00
LKS Brzyska Wola – Stal II Stalowa Wola 1:3 2022-05-07 17:00
Olimpia Pysznica – Siarka II Tarnobrzeg 1;3 2022-05-08 16:00
Unia Nowa Sarzyna – LZS Rzeczyca Długa 6:0
2022-05-07 16:00
LZS Ździary – Pogoń Leżajsk 0:0 2022-05-08 16:00
Azalia Wola Zarczycka – Sokół Nisko 2:5 2022-05-08 16:00
San Kłyżów – Stal Gorzyce 1:7 2022-05-08 16:00

Kolejka 24 w dniach 14-15.05.2022

pauza – San Kłyżów
Stal Gorzyce – Azalia Wola Zarczycka 2022-05-14 16:00
Sokół Nisko – LZS Ździary 2022-05-15 16:00
Pogoń Leżajsk – Unia Nowa Sarzyna 2022-05-15 16:00
LZS Rzeczyca Długa – Olimpia Pysznica 2022-05-15 16:00
Siarka II Tarnobrzeg – LKS Brzyska Wola 2022-05-15 11:00
Stal II Stalowa Wola – Stal Nowa Dęba 2022-05-15 16:00
TS Transdźwig Stale – ŁKS Łowisko 2022-05-15 16:00

Kolejka 25 w dniach 21-22.05.2022

TS Transdźwig Stale – pauza
ŁKS Łowisko – Stal II Stalowa Wola 2022-05-21 16:00
Stal Nowa Dęba – Siarka II Tarnobrzeg 2022-05-22 16:00
LKS Brzyska Wola – LZS Rzeczyca Długa 2022-05-22 16:00
Olimpia Pysznica – Pogoń Leżajsk 2022-05-22 16:00
Unia Nowa Sarzyna – Sokół Nisko 2022-05-21 16:00
LZS Ździary – Stal Gorzyce 2022-05-22 16:00
Azalia Wola Zarczycka – San Kłyżów 2022-05-22 16:00

Kolejka 26 w dniach 28-29.05.2022

pauza – Azalia Wola Zarczycka
San Kłyżów – LZS Ździary 2022-05-29 16:00
Stal Gorzyce – Unia Nowa Sarzyna 2022-05-28 16:00
Sokół Nisko – Olimpia Pysznica 2022-05-29 16:00
Pogoń Leżajsk – LKS Brzyska Wola 2022-05-29 16:00
LZS Rzeczyca Długa – Stal Nowa Dęba 2022-05-29 16:00
Siarka II Tarnobrzeg – ŁKS Łowisko 2022-05-29 11:00
Stal II Stalowa Wola – TS Transdźwig Stale 2022-05-29 16:00

Kolejka 27 w dniu 05.06.2022

Stal II Stalowa Wola – pauza
TS Transdźwig Stale – Siarka II Tarnobrzeg 2022-06-05 17:00
ŁKS Łowisko – LZS Rzeczyca Długa 2022-06-05 17:00
Stal Nowa Dęba – Pogoń Leżajsk 2022-06-05 17:00
LKS Brzyska Wola – Sokół Nisko 2022-06-05 17:00
Olimpia Pysznica – Stal Gorzyce 2022-06-05 17:00
Unia Nowa Sarzyna – San Kłyżów 2022-06-05 17:00
LZS Ździary – Azalia Wola Zarczycka 2022-06-05 17:00

Kolejka 28 w dniach 11-12.06.2022

pauza – LZS Ździary
Azalia Wola Zarczycka – Unia Nowa Sarzyna 2022-06-12 17:00
San Kłyżów – Olimpia Pysznica 2022-06-12 17:00
Stal Gorzyce – LKS Brzyska Wola 2022-06-11 17:00
Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 2022-06-12 17:00
Pogoń Leżajsk – ŁKS Łowisko 2022-06-12 17:00
LZS Rzeczyca Długa – TS Transdźwig Stale 2022-06-12 17:00
Siarka II Tarnobrzeg – Stal II Stalowa Wola 2022-06-12 11:00

Kolejka 29 w dniu 16.06.2022

Siarka II Tarnobrzeg – pauza
Stal II Stalowa Wola – LZS Rzeczyca Długa 2022-06-16 17:00
TS Transdźwig Stale – Pogoń Leżajsk 2022-06-16 17:00
ŁKS Łowisko – Sokół Nisko 2022-06-16 17:00
Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 2022-06-16 17:00
LKS Brzyska Wola – San Kłyżów 2022-06-16 17:00
Olimpia Pysznica – Azalia Wola Zarczycka 2022-06-16 17:00
Unia Nowa Sarzyna – LZS Ździary 2022-06-16 17:00

Kolejka 30 w dniu 19.06.2022

pauza – Unia Nowa Sarzyna
LZS Ździary – Olimpia Pysznica 2022-06-19 17:00
Azalia Wola Zarczycka – LKS Brzyska Wola 2022-06-19 17:00
San Kłyżów – Stal Nowa Dęba 2022-06-19 17:00
Stal Gorzyce – ŁKS Łowisko 2022-06-19 17:00
Sokół Nisko – TS Transdźwig Stale 2022-06-19 17:00
Pogoń Leżajsk – Stal II Stalowa Wola 2022-06-19 17:00
LZS Rzeczyca Długa – Siarka II Tarnobrzeg 2022-06-19 17:00