Unia Nowa Sarzyna – Sokół Kamień 1:1 (0:1)
bramki: Wojciech Karwacki (61.) – Artur Łuczak (12.)

Unia: Kolano – Kostyra (46. Węglarz), Małek, Gnatek, Rogowski (55. P. Kusy), Hanejko, Neverov, Karwacki (80. Filip), Madej, Iskra (46. Kucz), Półtorak (88. M. Kusy).

Sokół: Siudak – Sarzyński, Piekut, Piechniak, Łuczak, Rychel, Wiatr, Błajda, Rurak, Piela (49. Synoś), Dec (55. Smusz).

Po remisie z Łowiskiem, Unici zmierzyli się z kolejnym reprezentantem gminy Kamień, tym razem liderem i głównym kandydatem do awansu Sokołem. Goście potrzebowali wygranej, aby przypieczętować promocję do IV ligi i szybko, ku uciesze swoich licznie przybyłych kibiców, wyszli na prowadzenie, bo w 12. minucie Artur Łuczak pokonał Radosława Kolanę. Sokół mógł pójść za ciosem i zdobyć kolejną bramkę, ale przed przerwą ta sztuka mu się nie udała. Po przerwie, dość niespodziewanie, to Unici prezentowali się miejscami lepiej od lidera. w 61. minucie padła upragniona bramka na 1:1, a jej strzelcem był Wojciech Karwacki. Goście próbowali dalej, ale nie mieli pomysłu na przełamanie dobrze dysponowanych gospodarzy, a w końcówce to Unici mieli trzy dogodne sytuacje i mogli zdobyć zwycięskiego gola. Niestety zabrakło odrobinę szczęścia i dokładności.